Суслик та Данилюк здобули путівки на Кубок Європи зі спортивної ходьби

14 березня 19:43
Переглядів: 181
Суслик

Сьогодні, 14 березня, дві представниці Івано-Франківщини - Ганна Суслик та Іванна Данилюк посіли два перших місця на Чемпіонаті України зі спортивної ходьби і кваліфікувались на Кубок Європи в Іспанії.

Усього на дистанції 10 км серед юніорок змагались три прикарпатки. Представниця франківської СДЮСШОР Ганна Суслик не просто виграла з відривом у 3 хвилини у найближчої переслідувачки, а й встановила особистий рекорд - 47 хв. 10 с. Вихованка Рожнятівської ДЮСШ Іванна Данилюк показала час 50 хв. 16 с. Бронзу здобула Ксенія Бєлова з Сум (50 хв. 31 с). Інша атлетка з Франківщини - Анна Бабінчук стала четвертою з часом 51 хв. 12 с.

Ганна Суслик сказала, що не очікувала на такий розрив. "Перші кілометри було дуже важко йти, але потім розійшлась, стало легше. Показала непоганий результат - на рівні майстра спорту. Сподіваюсь, що в Іспанії зможу встановити новий особистий рекорд. Дуже задоволена, що поїду на Кубок Європи зі своєю землячкою", - зазначила Ганна. - Мій попередній рекорд був 47 хв. 29 с. Його я встановила в Алушті, але там була дуже легка траса".

Іванна Данилюк не встановила особистого рекорду, але залишилась задоволеною. "Показала те, що могла. Останні кілометри були дуже важкі, суперниці наздоганяли. Було страшно, бо дуже хотілось поїхати на Кубок Європи", - зізнається Іванна.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: