Суслик - володарка Кубка України, Бабінчук - бронзова призерка зі спортивної ходьби

02 липня 15:19
Переглядів: 170
Ганна Суслик

У неділю, 28 червня, в центральному парку Луцька пройшли вже десяті за рахунком всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби "Луцька десятка", які водночас мали статус першого етапу Кубка України. Цього разу, крім спортсменів з різних регіонів країни, брали участь у них і скороходи з Республіки Білорусь.

Чоловіки, жінки та юніори виборювали нагороди Кубка України й "Луцької десятки" на дистанції 10 км, а юніорки (спортсменки 1996 року народження і молодші) змагалися на дистанції 5 км. Власне, у змаганнях серед юніорок вдало виступили дві представниці Івано-Франківщини, вихованки калуського тренера з легкої атлетики Миколи Шевчука.

Володаркою Кубка України стала Ганна Суслик, яка пройшла 5 км за 22,27 хв. Це, як зауважив Микола Шевчук, другий результат у десятирічній історії "Луцької десятки" та етапу Кубка України в Луцьку. Рекорд належить скороходці Анастасії Гальченко з Білої Церкви. У 2010 році вона, будучи юніоркою, подолала 5-кілометрову дистанцію за 21,57 хв.

Тепер Ганна Суслик майже на півтори хвилини випередила свою найближчу переслідувачку - білоруску Валерію Комель, яка посіла друге місце. А бронзовою призеркою першого етапу Кубка України зі спортивної ходьби на 5 км серед юніорок стала калушанка Анна Бабінчук, фінішувавши з результатом 24,08 хв.

Обидві вихованки Миколи Шевчука ввійшли до складу спортсменів збірної України, яких тренерська рада, враховуючи кваліфікаційні нормативи Європейської Асоціації легкої атлетики (ЄАА), відібрала для участі в юніорському чемпіонаті Європи з легкої атлетики. Проходитимуть ці змагання 16-19 липня 2015 року в шведському місті Ескільстуна. На чемпіонаті Європи Ганна Суслик і Анна Бабінчук представлятимуть Україну в змаганнях зі спортивної ходьби на 10000 метрів.

 

До складу української делегації, що поїде у Швецію, ввійшов і калуський тренер спортсменок. Він також братиме участь навчально-тренувальних зборах збірників у Кончі-Заспі, де вони готуватимуться до відповідальних змагань європейського рівня.

З інших представників Івано-Франківщини за нагороди чемпіонату Європи з легкої атлетики серед юніорів боротимуться у Швеції Станіслав Сеник (біг на 800 метрів), Василь Іваночко (штовхання ядра) і Володимир Мисливчук (метання молота).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: