Світлана та Анжела Кравчук освоюють натурбан

26 січня 14:55
Переглядів: 318
натурбан

Поки кременецькі саночники Андрій Мандзій та Олександр Оболончик готуються до зимових Олімпійських ігор у Сочі, їх землячки, студентки Тернопільського національного педагогічного університету, сестри Світлана та Анжела Кравчук освоюють ще й натурбан — санні перегони на натуральних трасах. У невеличкому містечку Умхаузен в австрійських Альпах разом із львів’янами Романом Лосем і Мар’яном Гузнером посіли сьоме місце в командній гонці четвертого етапу Кубка світу.

Фаворитами в цьому виді санного спорту є італійці, які й перемогли. Другими фінішували росіяни, третіми — господарі траси. В особистих перегонах краще із сестер виступила, звісно, Світлана, яка вже другий сезон є учасницею світового кубка. В неї — тринадцятий результат.

Тим часом Андрій Мандзій з Олександром Оболончиком минулих вихідних змагалися в німецькому Альтенберзі, де відбувся восьмий етап Кубка світу із санного спорту. Обоє обмежилися участю в заїздах Кубка націй, не потрапивши до вирішального раунду змагань. У заїздах на одномісних санях Андрій фінішував на 28-й позиції. А Олександр разом із львів’янином Романом Захарковим посів п’ятнадцяте місце в суперечці двомісних екіпажів.

Починаючи від сьогодні, збірна України в латвійській Сигулді бере участь у чемпіонаті Європи. Потім — повернення додому і відліт у складі олімпійської збірної України до Сочі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: