Свої перші кроки у дорослому футболі робить гравець ФК "Карпати" - Василь Кравець

05 жовтня 11:02
Переглядів: 186
Кравець

Свої перші кроки у дорослому футболі робить Василь Кравець. У західноукраїнському дербі з «Говерлою» захисник «Карпат» вийшов у старті і діяв дуже впевнено. Після матчу молодий оборонець поділився враженнями від гри з журналістом Інформаційного центру ФК «Карпати».

– Радий, що перемогли. У нас було велике бажання, ми мали багато енергії і сили. Вся команда була налаштована на перемогу. Приємно, що їдемо з Ужгорода з трьома очками.

– «Говерла» у цьому сезоні на рідному стадіоні ще не програвала. Вам вдалося обіграти команду В’ячеслава Грозного...
– Ужгородці – хороший суперник, нам було непросто. Але не можу сказати, що ми витратили сил більше, ніж потрібно. Грали у свою гру, контролювали м’яч і заслужено перемогли.

– Після кількох невдалих матчів почалися розмови про можливу психологічну яму... 
– Так, було важко, але ми змогли знайти в собі сили. Дуже хотіли сьогодні переконливо перемогти «Говерлу». Рахунок не розгромний, але добре, що здобули перемогу.

– Було таке відчуття, що граєте не на виїзді, а вдома?
– Так, вдячний за це фанатам, які приїхали нас підтримати. Звичайно, газон не рідний і трибуни чужі, але атмосфера домашня.

– Ти був одним з тих, хто вів діалог з вболівальниками, коли суддя зупинив гру. Які аргументи наводив?
– Було непросто, адже всі ми були заведені. Просили, щоб хлопці не виходили за рамки дозволеного, поводили себе стриманіше. Вдячний їм і за підтримку, і за розуміння.

– Кожен проведений матч у Лізі Парі-Матч це новий досвід для тебе. До елітного дивізіону ти вже призвичаївся?
– Мандраж у певних моментах, звичайно, присутній. Перед дебютною грою я сильно хвилювався. Потрібен час, дякую тренерам за довіру.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: