"Свято двору" відбулось у Тернополі

25 травня 10:00
Переглядів: 212
Спорт

Справжнє сімейно-спортивне та розважальне дійство «Свято двору» провели для мешканців вулиць Березової та Вільхової. Ініціаторами заходу виступили працівники ОСББ «Березова 14», а допомогли в організації Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення. Програма дійства була насиченою та цікавою. Так, порухатись та зарядитись спортивним духом діти мали можливість на веселих естафетах, а потім їх учасники отримали в подарунок зошити, ліхтарики та солодку воду.

Виступи обдарованих дітей були належно оцінені бурхливими оплесками публіки. Справжнім подарунком для маленьких глядачів та їхніх батьків стала розважальна програма  естрадно-циркової групи «Промінь». Усі бажаючі змогли вивчити запальні танцювальні рухи під час показових виступів та майстер-класу від спортивно-танцювального центру «Fitness house».

Для діток, які полюбляють малювати, організатори провели конкурс малюнку на асфальті «А у нашому дворі». Юні художники отримали подарунки від ТМ «Ласунка». Ерудити змогли продемонструвати свої знання у вікторині «Файне місто», за що були нагороджені подарунковими сертифікатами на знижку на відпочинок у розмірі 1000 гривень від туристичної агенції «Coraltravel». А спрагу усі учасники та гості втамовували смачною водою від ТМ «Микулинецькі напої»

«Такі заходи зближують мешканців, допомагають ближче познайомитись із сусідами, дають змогу відчути себе справжньою великою, дружньою родиною. Дуже приємно, що усі жителі долучились до організації  заходу: творчими виступами та активною підтримкою», - зазначив голова ОСББ «Березова 14» Михайло Древняк.

У сімейно-розважальній грі «Мій зможе» найсміливіші пари поборолись за призи від партнерів: туристичної агенції «Coraltravel», ТМ «Ласунка», та абонементи від спортивно-танцювального центру «Fitness house».

«Гра на перший погляд виглядає легенькою, проте, коли в ній взяти участь, а я брав участь, все зовсім по іншому. За участь в конкурсі отримав презент від спонсорів. Участь принесла лише задоволення і бажання, щоб надалі відповідальні співвласники могли організувати у себе в дворі можливість дружньою великою родиною чудово провести свій час», - зазначив гість свята, депутат Тернопільської міської ради та керівник громадської спілки «Рада голів ОСББ м. Тернополя» Сергій Лупак.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: