22 вересня 17:55
Переглядів: 179
Карпати
У неділю, 14 вересня, у День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України на сільському стадіоні смт. Дашава відбулося справжнє свято футболу.

У цей день у гості до ветеранів дашавського футболу завітали ветерани славнозвісних львівських «Карпат». Цю гру обслуговувала бригада арбітрів у складі: Ярослав Багрій (Львів), Ігор Антонів (Загірне) та Андрій Вайда (Дашава). На сільський дашавський стадіон у складі львів’ян вийшли майстри спорту України: Богдан Стронцицький, Василь Гунько, Роман Толочко, Анатолій Петрик, Анатолій Саулевич, Володимир Шеремета, Ярослав Гринишин, Леонід Маковський, Георгій Майсурадзе, Геннадій Лихачов, Ігор Кульчицький, Віктор Никитюк, а також Федір Красюк.

Головним тренером ветеранів львів’ян є мс СРСР Ростислав Поточяк, начальником команди – мс СРСР Габор Вайда, тренерами – мс СРСР Ігор Кульчицький та Віктор Никитюк.  У складі ветеранів «Газовик» (Дашава) на поле виходили: Роан Магомета, Ігор Галій, Микола Пилипишин, Василь Лапай, Роман Іванів, Руслан Котула, Павло Дипчак, Володимир Лобойко, Микола Федорина, Степан оваль, Петро Гойсак, Степан Шушняк, Віталій Торос, Василь Дідур, Роман Гадяк, Іван Перевізник, Іван Борсук, Василь Сосна, Орест Ципук.

Гра розпочалася з атак львів’ян, і вже на 9-ій хв. Анатолій Саулевич мав стовідсотковий шанс відкрити рахунок, але на заваді йому став Роман Магомета, який у карколомному стрибку зумів парирувати удар на кутовий. А на 16-ій хв. Степан Коваль прицільним даром відкрив рахунок – 1:0. Ще до перерви обидві команд могли не раз відзначитися, однак воротарі були на висоті.

У другому таймі Роман Толочко міг з 11-метрового зрівняти рахунок, проте воротар дашавської команди Іван Борсук парирував цей удар. Під завісу другого тайму Роман Толочко виправився і головою у падінні з 6-ти метрів встановив паритет – 1:1. Після закінчення гри селищний голова Дашави Тарас Греськів подякував обом командам за красивий та видовищний футбол. А на згадку усі учасники цієї гри ще й сфотографувалися.