Святослав Вакарчук зробить перший хід у одній із партій Матчу за звання чемпіонки світу з шахів

18 лютого 11:54
Переглядів: 101
Шахи

Святослав Вакарчук зробить перший хід у одній із партій Матчу за звання чемпіонки світу з шахів. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив виконавчий директор Львівської дирекції з підготовки та проведення Чемпіонату світу з шахів серед жінок Назар Фірман. Також серед гостей, які зможуть зробити перший хід будуть представники ФК «Карпати», ректор НУ «Львівська політехніка».

Як правило, перший хід робився у матчах лише один раз. При початку матчу, а потім не використовували запрошених гостей. Ми збираємось запрошувати на кожну партію нових гостей. Серед запрошених ми можемо вже анонсувати Святослава Вакарчука. Вже дав згоду, зараз вирішується тільки дата, попередньо – 6 березня. Також будуть запрошені інші гості – звичайно, високопосадовці міста Львова. Звернулись до нас з ФК «Карпати», не знаємо ще, у якому форматі ми це організуємо. Також ведуться переговори з іншими артистами і діячами культури. Запрошуємо власника банку «Львів». Запрошений ректор НУ «Львівська політехніка». Планується на 10 партій гостей. Надіюсь,  що матч завершиться перемогою. Якщо ні, то відбудуться ще додаткові ігри і тоді будемо планувати ще 10 цікавих персон на партії зі швидкої гри

 — розповів Назар Фірман.

Довідка

Титул чемпіонки світу з шахів Марія Музичук здобула на Чемпіонаті світу з шахів серед жінок у 2015 році. Хоу Іфань після перемоги на серії Гран-Прі 2013-2014, отримала право на участь в Матчі за звання чемпіонки світу.

Шахістки вже двічі зустрічались за шахівницею. Вперше у 2012 році на турнірі в Гібралтарі та вдруге під часГран-Прі в Монако у 2015 році.

Згідно з рейтингом ФІДЕ на 1 лютого 2016 року Хоу Іфань займає перше місце (2673) серед жінок, а Марія Музичук (2554) розділяє четверте з Александрою Костенюк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: