Святослав Зубар: "Щоб сезон видався вдалим, нам необхідно завершити його на одному із призових місць"

23 квітня 15:12
Переглядів: 150
гол

В останні сезони футбольний клуб «Бори» із Бориничів зарекомендував себе з найкращої сторони на обласній футбольній арені вдалими виступати в чемпіонаті та кубкових турнірах. Тож ставши минулого сезону переможцем першої обласної ліги цей колектив виборов право дебютувати в Прем’єр-лізі. І вже у стартовій грі проти ФК «Самбір» підопічні Руслана Брунця продемонструвавши змістовну гру здобули переконливу перемогу і підтвердили свої високі турнірні амбіції. Одним із творців вдалого старту став Святослав ЗУБАР, автор «дублю» та першого історичного гола команди у змаганні найсильніших команд Львівщини.

- Святославе, для ФК «Бори» це була дебютна гра у прем'єр-лізі. З яким настроєм після підготовчого періоду команда підійшла до цієї гри і чи відчувалося в колективі хвилювання перед грою?

- Так це була дебютна гра нашого колективу у Прем'єр-лізі. На рахунок настрою команди, то можу сказати, що ми відповідально ставимось до кожної гри (немає значення чи це офіційна, чи товариська гра). Звичайно, що хвилювання було, адже футбол це емоційна гра. Також посприяло цьому і відкриття сезону в домашніх стінах, ми хотіли показати якісний і змістовний футбол перед нашими уболівальниками. І думаю нам це вдалося.

- Наскільки легкою чи важкою видалася гра проти ФК «Самбір» і завдяки чому Вам вдалося здобути таку переконливу перемогу?

- Що стосується самої гри, то хочу подякувати усім партнерам по команді, оскільки такий великий обсяг роботи, який вони виконали, перетворився в підсумку у переконливу та закономірну перемогу нашої команди.

- Пригадай моменти які призвели до твоїх голів і наскільки задоволений своєю грою та діями на полі?

- Два моїх голи вийшли досить схожими. У першому таймі Олег Лашин поборовся в центрі поля і вивів мене на ударну позицію, після чого я обіграв воротаря і пробив практично в порожні ворота. У другому таймі теж пас пішов з центра поля, цього разу від Назара Цюпки, на швидкості мені вдалося втекти від захисника і аналогічно з першим голом обіграв воротаря і пробив в незахищені ніким ворота. А в цілому задоволений своєю грою десь відсотків на сімдесят.

- Які завдання стоять на цей сезон перед ФК «Бори» і чого особисто хочеться цього сезону досягнути тобі?

- Як я вже зазначав, наша команда відповідально ставиться до кожної гри, а керівництво клубу завжди заряджає нас на перемогу. Тому, щоб сезон видався вдалим, нам необхідно завершити його на одному із призових місць. Мені особисто теж цього хочеться і думаю це цілком реально, оскільки в нас зібрався дуже хороший колектив з яким можливо цього досягнути. Звичайно, буде важко, практично усі команди дуже високого рівня, але ми в свою чергу будемо намагатися усім опонентам давати бій і старатись нав'язувати супернику свою гру.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: