Свирид і Петрів їдуть на чемпіонат Європи

04 лютого 14:12
Переглядів: 218
петрів

Андрій Свирид та Іван Петрів здобули золото на чемпіонаті України з вільної боротьби, що дозволило їм кваліфікуватись на чемпіонат Європи.

Наприкінці січня в атлетичному залі Броварського вищого училища фізичної культури пройшов чемпіонат України з вільної боротьбі серед спортсменів до 23 років. Змагання саме такого формату досі ще ніколи не організовувалися. Водночас для борців, котрим ще не виповнилося 23 роки, вони були відбірковими до першого чемпіонату Європи серед чоловіків і жінок такого віку, який прийматиме Польща 22-28 березня 2015 року.

Як повідомив тренер-викладач з вільної боротьби Калуської ДЮСШ "Сокіл" Микола Пукіш, успішно виступив на чемпіонаті України його вихованець, цьогорічний випускник Броварського вищого училища фізичної культури Андрій Свирид, якому тільки 9 квітня виповниться 20 років. Він посів перше місце у ваговій категорії до 61 кг, де за чемпіонське звання змагалися 28 борців з різних регіонів країни.

Упродовж дня майстер спорту України Андрій Свирид провів п’ять сутичок, в яких почергово переміг Романа Сільченка з Одеської області (на туше), учасника чемпіонатів Європи і світу Вадима Духна з Харківщини (7:5), бронзового призера чемпіонату Європи Івана Білейчука з Снятинського району Івано-Франківської області (на туше), киянина Василя Крушельницького (9:6) та ще одного киянина Андрія Стоянова (на туше).

Кваліфікувався до чемпіонату Європи з вільної боротьби серед чоловіків до 23 років і 22-річний калуський борець, майстер спорту України Іван Петрів. Цей вихованець заслуженого тренера України Ігоря Барни здобув золоту медаль чемпіонату України у ваговій категорії до 65 кг. На шляху до фіналу Іван досить легко переміг Анатолія Сердюка з Чернігівської області, Дмитра Борисова з Сумщини, киянина Дениса Мартинюка та Єгора Мурод’яна із Запорізької області, а у вирішальній сутичці за чемпіонське звання подолав майстра спорту з Одещини Василя Михайлова з рахунком 5:0.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: