Фехтування новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Ксенія Пантєлєєва несподівано перемогла Яну Шемякіну у "львівському" фіналі Кубка України

Переглядів: 629
Сенсаційно закінчились змагання за Кубок України з фехтування на шпагах серед жінок, які 5 грудня 2010р. приймав Київ. Студентка

Львів'янка стала срібним призером етапу Кубка світу з фехтування

Переглядів: 381
Студентка І курсу львівського училища фізичної культури Ксенія Пантєлєєва посіла ІІ місце на етапі Кубка світу з фехтування на шпагах серед юніорок –

У Львові завершився Меморіал Андрієвських з фехтування

Переглядів: 472
На фехтувальних доріжках львівського палацу спорту СКА фінішував ХVІІ Всеукраїнський турнір пам’яті заслужених тренерів СРСР та України Вадима і Марії Андрієвських.

На чемпіонаті світу в Парижі українські шпажистки на чолі з Яною Шемякіною лише 16-ті

Переглядів: 370
Передостанній день Чемпіонату Світу з фехтування в Парижі, як і попередні два, для України виявився не медальним. Збірна команда жіночої

Яна ШЕМЯКІНА - дев'ята на чемпіонаті світу в Парижі

Переглядів: 393
В останній третій день особистих змагань ЧС 2010 у Парижі свою майстерність демонструвала чоловіча й жіноча шпага. З Українців довше всього на фехтувальних доріжках

Львовянин Ростислав ГЕРЦИК в восьмерке сильнейших рапиристов мира

Переглядів: 561
7 ноября на чемпионате мира в Париже мужчины и женщины разыграли медали в индивидуальных соревнованиях по фехтованию на рапирах. В шаге от пьедестала

Львів'яни Герцик і Юнес пробилися в 1/32 фіналу чемпіонату світу

Переглядів: 392
Третім видом зброї, який змагався в попередньому турі в перший день Чемпіонату Світу з фехтування в Парижі була чоловіча рапіра. Українці показали гідний

Медалістка минулого чемпіонату світу Анфіса ПОЧКАЛОВА не вийшла в 1/32 фіналу нинішнього чемпіонату

Переглядів: 431
В Парижі триває Чемпіонат Світу з фехтування 2012. У перший день попереднього тура особистих змагань фехтують три види

Анфиса ПОЧКАЛОВА: "Мальчики говорят, что мы тоже больно колем"

Переглядів: 514
- Это мы с мальчиками на днях фехтовали, - бронзовая медалистка чемпионата мира в Анталии-2009 Анфиса Почкалова заметила, что корреспондент «СЭ»

Яна ШЕМЯКИНА проиграла в финале чемпионата Украины

Переглядів: 555
Первыми  награды чемпионата Украины, который продолжается на олимпийской базе в Конча-Заспе разыграли шпажисты. Отметим, что в мужских соревнованиях в число призеров