Симпатикові Львова - 70!

19 липня 12:13
Переглядів: 636
Анджей Ґоважевський

З нагоди 70-ліття провідного польського журналіста зі світовим іменем і симпатика футболу, редактора видавництва GiA і нарешті шльонзака закоханого у Львів, Анджея Ґоважевського вітаємо з ювілеєм і з вдячністю надсилаємо наші вітання.

Пане Редакторе! Те, що Ви зробили для історії світового, у тому числі й для львівського футболу, заслуговує ні тільки на «Ginnes», але й на медаль зі шляхетного металу. Хоча й знаємо, що за свою працю Ви не завжди чули слово «Дякую!».

Свою любов до нашого міста Лева Ви яскраво віддзеркалили у книзі «Lwów Wilno», на сторінках якої скрупульозно описали футбольні події від зародження копаного м’яча. Завдяки чому увіковічнили пам’ять про тих людей, що творили славні сторінки Львова. Цією книгою Ви заманили тисячі читачів та змусили сотні дослідників пірнути у сивочолу давнину галицького краю.

Власним пером Ви довели, що копаний м’яч позбавлений усіляких кордонів та не має на ньому жодних політичних відтінків. Бо він круглий і належить усім, без винятку на раси чи віросповідання, народам світу.

Зі свого боку ми щиро зичимо Вам міцного здоров’я, щастя і радості у житті!

Нехай збуваються Ваші задуми та набирайтеся сил аби підкорити обидві свої «сотки» у книговиданні та життєву.

Многая Вам літа і традиційне Sto lat!

З повагою, «Галичина спортивна»!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: