Символічна збірна 1-го туру екстра-ліги

09 вересня 14:09
Переглядів: 184
енергія ураган

Черговий футзальний сезон в Україні розпочато! Матчами першого туру взяла старт і Екстра-ліга. Двобої подарували вболівальникам безліч голів та емоцій. Само собою, у кожному матчі були свої герої. А тому знову до Вашої уваги рубрика "Символічна збірна", у якій про цих самих героїв і піде мова.

Ураган

Традиційно, для початку формуємо позицію голкіпера. Першим номером обираємо Юрія Васильченка з "Титан-Зорі". Так, його команда поступилась "Енергії", але хто знає, яким би був рахунок, якби не вражаюча гра голкіпера покровчан, у тому числі 21 сейв. У пару Юрію ставимо Богдана Тимощука зі "Спортлідера+". У матчі з "Ураганом" у Богдана було не так багато роботи, але тоді, коли це було необхідно, Тимощук грав надійно і впевнено.

Ураган

Формуємо першу четвірку, у яку одразу запрошуємо героя матчу у Кривому Розі Ігоря Бойченка. Ігор, іноді ціною власного здоров’я, забив дуже важливі м’ячі і допоміг "Привату" здолати "Кардинал-Рівне". Але і останні не залишились без домінанта у збірній. Богдан Новак провів вражаючий перший тайм, відмітившись класними голами, за що також потрапляє у збірну. Традиційно, у збірній туру кращий бомбардир минулого чемпіонату Дмитро Калуков, який вкотре продемонстрував свої гольові навички (хоча міг забити і більше). Завершує список гравців першої четвірки енергетик Михайло Грицина.

Ураган

Щодо головного тренера, то ним журналісти АФУ обрали Романа Ковальчика за вдалий дебют на чолі "Спортлідера+" та довіру до гравців другої команди, які проводили на майданчику немало часу.

Голкіпери: Юрій Васильченко (Титан-Зоря), Богдан Тимощук (Спортлідер+)

Перша четвірка: Михайло Грицина (Енергія), Ігор Бойченко (Приват), Богдан Новак (Кардинал-Рівне), Дмитро Калуков (Спортлідер+)

Друга четвірка: Денис Овсянніков (Локомотив), Андрій Засенко (Титан-Зоря), Юліан Горбатий (Ураган), Олег Василенко (Продексім)

Головний тренер: Роман Ковальчик (Спортлідер+)

Топ 5 голів

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: