Символічна збірна четвертого туру Екстра-ліги

02 жовтня 07:15
Переглядів: 237
БОРГУН

До Вашої уваги символічна збірна четвертого туру за версією АМФУ. З цього туру ми починаємо включати в збірну так звану «другу четвірку», складену з гравців, які також були кращими в своїх матчах.

Голкіпери: Віталій Дєнюжкін (Кардинал-Рівне), Віталій Біров (Ураган)

Сплав молодості та досвіду – ось головна «фішка» позиції останнього захисника (саме так формулюється позиція голкіпера згідно Правил гри) четвертого туру. При чому, обидва наші голкіпери – Віталії, ось такий збіг. Але місце у стартовій п’ятірці все ж займає страж воріт Кардиналу, саме його впевнені дії дозволили Кардиналу вивезти зі Львову один заліковий пункт… і це при тому, що підопічні Максима Павленко практично окупували ворота Віталія. А от Віталій Біров дуже вдало замінив основного голкіпера Урагану у матчі з Титан-Зорею, заслуживши компліменти від головного тренера «драконів» на післяматчевій прес-конференції.

Польові гравці: Валентин Цвєлих (Лукас), Євген Рогачов (Локомотив), Максим Павленко (Енергія), Орест Боргун (Ураган)

«Друга четвірка»: Степан Струк (Енергія), Ярослав Заворотній (Лукас), Дмитро Ментянник (Титан-Зоря), Андрій Сімка (Ураган)

В складі першої четвірки відмічаємо появу двох граючих тренерів. Але якщо Валентин Цвєлих аж тричі розписався у воротах Привату, то Максим Павленко потрапляє до збірної, як найактивніший і найкорисніший гравець матчу. Євген Рогачов до своїх двох влучних ударів додав упевнену і майже безпомилкову гру (знову ж таки, на наш суб’єктивний погляд). Орест Боргун, який в минулому сезоні не отримував достатньо ігрової практики, зі змінами в клубі почав виходити на зовсім інший рівень. В кожному матчі Орест грає все більш впевнено і ефективно, от і його влучний постріл вивів Ураган вперед у матчі з Титан-Зорею.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: