Символічна збірна десятого туру Екстра-ліги

18 грудня 09:14
Переглядів: 107
КОЛТОК

Протягом майже усіх турів ми по середам звикли підводити короткий підсумок матчів, визначаючи кращих  з кращих. І вже можна прослідкувати «старожилів» нашого рейтингу. Такими сміливо називаються голкіпер Юрій Савенко з «ЛТК» та Дмитро Калуков зі «Спортлідер+», Роман Бакум з «Привату» та Микола Білоцерківець з «Локомотиву».

У десятому турі на позиції голкіпера відбулись зміни. Дебют у символічній збірній сезону 2014/2015 святкує голкіпер «Урагану» Роман Колток. Те, що творив Роман у Хмельницькому, не піддається поясненням від жодних науковців у світі. Особливо хочеться відмітити такий компонент гри, як вибір позиції. З цим у Романа все чудово, практично у кожному моменті голкіпер опинявся саме там, де було потрібно. Ну а коли не вистачало декількох сантиметрів – рятувала реакція та відвага. Завдяки Колтоку «Ураган» виграв свій матч з сухим рахунком, а сам Роман записав на свій рахунок майже два десятки сейвів. У дублери «ураганівцю» наш тренерський штаб, складений з журналістів АМФУ, бере стража воріт «Титан-Зорі» Володимира Удовиченко. Впевнена гра Володимира дозволила «покровчанам» реваншуватись за поразку у першому колі від «Лукасу», а команда, яка найчастіше б’є по воротам у цьому чемпіонаті, лише раз змогла відкоркувати володіння господарів.

Щодо польових гравців, то до першої четвірки потрапляють автори дублів Віталій Багряк з «Енергії» (вдруге поспіль), Андрій Лисенко з «ЛТК»  та Сергій Журба з «Локомотиву». Не могли ми обійти своєю увагою і впевнену гру молодого Ігоря Корсуназ «Урагану». Чудова взаємодія з партнерами плюс технічний другий гол у його виконанні дозволили зайняти місце серед кращих. Другу четвірку сформували наступні виконавці:Анатолій Мілінький (ЛТК), Орест Боргун (Ураган), Валерій Грицовець (Титан-Зоря),Євген Леміш (Лукас).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: