Символічна збірна дев’ятого туру Екстра-ліги

10 грудня 21:09
Переглядів: 194
Багряк

Дев’ятий тур ознаменувався насамперед злагодженою командною роботою практично усіх колективів. Як наслідок – три цікаві нічиї та безмежна кількість претендентів на потрапляння у списки збірної туру. Найскладніше було з голкіперами: Валерій Чичикало знову продемонстрував, що і в 41 рік можна грати на найвищому рівні. У той же час фантастичні сейви Богдана Тимощука притягували до екранів навіть нічого не розуміючих у футзалі людей.

Щодо польових гравців, то і тут довелось переглянути матчі не по одному разу і прийняти участь не у одній дискусії. Артем Рось завдяки фантастичному гольовому чуттю став каталізатором загального успіху своєї команди у грі з Лукасом, а Віталій Багряк двічі зрівнював рахунок по ходу зустрічі зі Спортлідером. І як не включити у збірну Миколу Білоцерківця? Гравець, який чудово проявив себе не тільки у дев’ятому турі, ставши автором дублю, а ще й вирізнявся у національній збірній у матах з португальцями, демонструє останнім часом чудову форму, незважаючи на травми. Четвертим гравцем першої четвірки обрано Романа Бакума, який разом з Миколою Білоцерківцем став гравцем першого кола за версією тренерів команд Екстра-ліги.

Отож, перша п’ятірка виглядає так:

Богдан Тимощук (Спортлідер+) – Артем Рось (ЛТК), Роман Бакум (Приват), Віталій Багряк (Енергія), Микола Білоцерківець (Локомотив)

Друга п’ятірка: Валерій Чичикало (Титан-Зоря) – Максим Кулька (Лукас), Віталій Танський (Кардинал-Рівне), Володимир Саєнко (СумДУ), Олексій Фетько (Спортлідер+)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: