Символічна збірна других та третіх матчів 1/4 Екстра-ліги

23 квітня 10:36
Переглядів: 126
павленко

Символічна збірна других та третіх матчів 1/4 Екстра-ліги

Традиційно, розпочинаємо з голкіперів. Цього туру найбільш якісний матч (хоч і лише один) провів енергетик Володимир Кардаш. Його впевнена гра та холоднокровність у серії пенальті дозволили «Енергії» не розтягувати серію з «Кардиналом» на три матчі і достроково вийти до півфіналу. Дублером Володимира журналісти обрали Ігоря Байдака з «Лукасу». І нехай команда Ігоря не пройшла «Локомотив», але своєю впевненою і не по рокам зрілою грою Ігор здивував усіх, хто бачив гру.

Серед польових гравців до символічної збірної цього тижня потрапляють по одному представнику з кожного учасника півфіналу:

  • Михайло Зварич (Ураган). Михайло традиційно добре провів обидві зустрічі проти «ЛТК». І хоч у першому матчі не вдалось відзначитись чи яскраво проявити себе (в чому основна заслуга гравців телефоністів), то в третій грі Михайло зрівняв рахунок, маючи ще кілька можливостей відзначитись.
  • Дмитро Бондар (Локомотив). Два м’ячі Дмитра, забиті у ефектному стилі, практично вирішили долю протистояння з «Лукасом». Також Дмитро відзначився і у першому матчі, ставши для «кондитерів» таким собі «злим генієм».
  • Дмитро Калуков (Спортлідер+). Основною якістю, за яку Дмитро потрапив до збірної, стала стабільність. Калуков відзначився у двох матчах з «Титан-Зорею» (плюс реалізований вирішальний пенальті у першому матчі), хоча за моментами, які мав Калуков, голів могло бути більше, ніж два, якби не чудова гра Удовиченка.
  • Максим Павленко (Енергія). Граючий тренер енергетиків не особливо виділявся у протистоянні з «Кардиналом», але у вирішальний момент він зробив свою справу – зрівняв рахунок і перевів матч у серію шестиметрових ударів.

Тренерський місток нашої збірної займає Іван Скіцко, наставник «Урагану». Протистояння з «ЛТК» багато ким позиціонувалось, як «дуель» талановитих тренерів, Ковальчика та Скіцка, яку останній у дуже напруженому двобої виграв.

Голкіпери: Володимир Кардаш (Енергія), Ігор Байдак (Лукас)

Універсали: Дмитро Бондар (Локомотив), Максим Павленко (Енергія), Дмитро Калуков (Спортлідер+), Михайло Зварич (Ураган)

Тренер: Іван Скіцко (Ураган)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: