Символічна збірна перших фінальних матчів Екстра-ліги

20 травня 22:23
Переглядів: 146
Багряк

До завершення чемпіонату залишається зовсім небагато часу, і у представників чотирьох команд ще залишились шанси на потрапляння до нашої символічної збірної. А поки що звертаємо свою увагу на героїв перших фінальних протистоянь...

Складна ситуація з вибором голкіперів. З огляду на результати великі шанси були у Дмитра Литвиненка (який ще й гол забити зміг) та Володимира Кардаша. Але саме за індивідуальну гру, а не за результат усієї команди, ми віддаємо пальму першостіБогдану Тимощуку зі «Спортлідера+». На плечі Богданові випало велике навантаження, адже проти нього (тут ми не обмовились, часто захист просто залишав голкіпера без підтримки) грав діючий чемпіон України. І Богдан показав свій високий клас, а велика кількість пропущених м’ячів – не заслуга лише Богдана.

У четвірці польових гравців по два представники «Енергії» та «Локомотиву». Перші делегували до збірної автора дублю у другому матчі Тараса Кузя та Віталія Багряка, який зміг відкрити рахунок у непростому першому матчі з «Ураганом». Другі – лідера атак Миколу Білоцерківця та Євгена Рогачова. Обидва «залізничники» відзначались у двох матчах зі «Спортлідером+», а Микола взагалі двічі відкривав рахунки  на початках таймів.

Щодо тренера, то керівництво командою ми довіримо Євгену Ривкіну. Керманич «Локомотиву» вже давно заслужив цей пост, адже його команда крім впевненого виступу у плей-офф демонструє вражаючу форму, не програючи вже багато матчів поспіль.

Голкіпер: Богдан Тимощук (Спортлідер+)
Універсали: Микола Білоцерківець (Локомотив), Євген Рогачов (Локомотив), Тарас Кузь (Енергія), Віталій Багряк (Енергія)

Тренер: Євген Ривкін (Локомотив)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: