Символічна збірна перших матчів 1/4 фіналу Екстра-ліги з футзалу

14 квітня 15:23
Переглядів: 150
Андрій Федюк

Кількість матчів у турі зменшилась до чотирьох, тим складніше визначати кращих з кращих. Та герої є завжди, про них далі піде мова, щоправда, вже в рамках однієї граючої четвірки...

«Пост номер 1» нашої збірної цього туру займає страж воріт «Титан-Зорі» Валерій Чичикало. Звичайно, можна відмітити і Володимира Кардаша з «Енергії», який єдиний залишив свої ворота в недоторканості, але саме на долю Валерія припала основна заслуга успіху покровчан, коли увесь другий тайм «Спортлідер+» провисів на воротах суперника. У той же час Володимира частенько страхувала вдало побудована оборона... Тим більше, Валерій цього туру залишився без дублера, Удовиченко матч пропускав.

Не виїзжаючи з Покровського, запрошуємо до збірної Анатолія Мілінького, автора дублю у ворота «Спортлідера+». Енергетик Андрій Федюк ефектним ударом відкрив шлях своїй команді до перемоги, а Дмитро Бондар зрівняв рахунок у матчі з «Лукасом». Останнім гравцем першої четвірки стає Юліан Горбатий з «Урагану» за свої холоднокровні дії в карному майданчику опонентів та переможний м’яч.

«А тренер хто?» - поцікавляться допиливі читачі... Наша редакція вирішила віддати місце головного тренера дебютантові цієї посади – Едуарду Кулику. Перший же свій матч на чолі «Титан-Зорі» Едуард виграв, і тепер його команда має непогані шанси на потрапляння до півфіналу Екстра-ліги.

Голкіпери: Валерій Чичикало (Титан-Зоря)

Універсали: Юліан Горбатий (Ураган), Анатолій Мілінький (Титан-Зоря), Андрій Федюк (Енергія), Дмитро Бондар (Локомотив)

Тренер: Едуард Кулик (Титан-Зоря)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: