Символічна збірна п’ятнадцятого туру Екстра-ліги

25 лютого 09:40
Переглядів: 132
БІРОВ

П’ятнадцятий тур, збірну якого ми зараз збираємо, видався дещо розірваним. Користуючись паузою у календарі, «СумДУ» та «Титан-Зоря» вирішили зіграти свій матч на неділю пізніше. Що стосується цікавих подій, то їх вистачало усім: втрата очок енергетиками у грі з аутсайдером, фантастичний матч у Хмельницькому з неймовірною розв’язкою, надскладна перемога лідера – усе це залишило свій слід на нашій символічній збірній.

Традиційно розпочинаємо з голкіперів. Дует стражів воріт цього тижня складається з представників команд, які провели діаметрально протилежні матчі. Перший номер – воротар «Кардиналу» Вітілій Дєнюжкін. Не його провина у втраті очок, Віталій зробив усе, що тільки міг, усіма силами стримуючи атаки суперника. Номер другий – голкіпер Віталій Біров з «Урагану». Гравці «Лукасу» не створили багато проблем Віталію, та все ж коли треба було грати надійно – Віталій не підводив свою команду і зберіг свої ворота на замку.

Переходимо до польових гравців. Цього туру особливо відмітились наступні гравці. Як завжди активний у атаці новоспечений гравець національної збірної України Дмитро Калуков. Знову хет-трик, і надважливий м’яч за 4 секунди до кінця зустрічі. У тому ж матчі на потрапляння у збірну «награв» капітан «Кардиналу» Віталій Танський, його дубль ледь не приніс гостьову перемогу рівнянам. Андрій Засенко двома м’ячами (перший з яких просто шедевральний) подарував друге залікове очко «Привату». Найскладніше було обрати четвертого виконавця. І Михайло Зварич з «Урагану», і Максим Мисловський з «СумДУ» зробили неоціненний внесок у перемоги своїх клубів. Все ж, зупиняємо свій вибір на останньому, адже «вікторія» студентів більш сенсаційна і складна.

Голкіпери: Віталій Дєнюжкін (Кардинал-Рівне), Віталій Біров (Ураган)

Перша четвірка: Дмитро Калуков (Спортлідер+), Андрій Засенко (Приват), Максим Мисловський (СумДУ), Віталій Танський (Кардинал-Рівне)

Друга четвірка: Михайло Зварич (Ураган), Микола Білоцерківець (Локомотив), Андрій Федюк (Енергія), Денис Божко (Приват)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: