Символічна збірна шіснадцятого туру Екстра-ліги

05 березня 13:41
Переглядів: 186
БОРГУН

Тур під номером «16» ознаменувався цікавими та несподіваними результатами. Ще більше здивувала непоступливість команд, лише одна гра з п’яти завершилась впевненою перемогою, у той час як іншим чотирьом переможцям довелось докласти до результату максимум зусиль. А у такій ситуації обрати кращих з кращих – завдання не з легких.

Що ж, розпочинаємо. Голкіпери харківського «Локомотиву» не є частими гостями нашої збірної. Причина? Аж надто надійно грає оборона залізничників, не даючи можливості голкіперам себе проявити. Але коли потрібно, перші номери команди демонструють свій високий клас та виручають команду. Так сталось у матчі з «Енергією», у якійЄвген Іваняк попри усі загрози зміг зберегти свої ворота на замку. За це він і потрапляє до нашої збірної. У пару до Євгена беремо голкіпера «Спортлідер+»Максима Лисенка. Дискваліфікація Богдана Тимощука дозволила Максимові зайняти місце у воротах у гостьовому матчі проти «Лукаса», і довіру голкіпер виправдав. І не слід дорікати Максимові за сім пропущених м’ячів, якби не його майстерність, їх могло бути набагато більше!

Щодо польових гравців. Дмитро Бондар з «Локомотиву» не тільки приніс влучним ударом перемогу своїй команді, а й протягом усього матчу виконував великий об’єм роботи, за що і потрапляє у збірну. Максим Мануйленко у Покровському розпочав та завершив гольовий потік у ворота «Титан-Зорі», тим самим дозволивши телефоністам святкувати перемогу. А за відсутності Мілінького саме Максим на пару з капітаном, Дзюбою, узяв на себе роль лідера. Не можна не заявити до збірної і граючого тренера «Лукасу» Валентина Цвєлих, його п’ять м’ячів у ворота «Спортілдера+» стали справжнім сюрпризом для останніх, давно Валентин так багато не забивав. Залишилось обрати між двома бомбардирами хмельницької команди, Дмитром Калуковим та Анатолієм Доманським. Все ж, за важливість останнього м’яча у першу четвірку тсавимо Анатолія, який провів чудовий матч.

У другій четвірці крім Дмитра Калукова присутні автор дублю у ворота «СумДУ» Володимир Сондак, Орест Боргун з «Урагану» та чудово показавший себе новачок «Привату» Ігор Бойченко.

Щодо кандидатури тренера, то саме за тренерські рішення (а не за результат) призначаємо Максима Павленка головним у збірній. Чого вартий лише вихід на 6-метровий Пітулі...

Голкіпери: Євген Іваняк (Локомотив), Максим Лисенко (Спортлідер+)

Перша четвірка: Валентин Цвєлих (Лукас), Максим Мануйленко (ЛТК), Дмитро Бондар (Локомотив), Анатолій Доманський (Спортлідер+)

Друга четвірка: Володимир Сондак (Кардинал-Рівне), Дмитро Калуков (Спортлідер+), Орест Боргун (Ураган), Ігор Бойченко (Приват)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: