Символічна збірна шостого туру Екстра-ліги

06 листопада 07:17
Переглядів: 306
енергія лукас

До Вашої уваги символічна збірна шостого туру Екстра-ліги.

Голкіпери: Віталій Біров (ЛТК),  Юрій Савенко (ЛТК) 

З вибором голкіперів до збірної шостого туру цього разу було найскладніше. У Покровському хорошу гру продемонстрував новачок команди Удовиченко, у Рівному голкіпери Спортлідер+ Тимощук та Кардиналу Дєнюжкін як могли старались потрапити до нашої збірної, звідси і невелика кількість за фут зальними мірками забитих м’ячів. Але все ж наш вибір пав на вже вищеназвану пару голкіперів. Віталій Біров, молодий страж воріт Урагану своїми впевненими діями не тільки не дозволив супернику бодай щось суттєве створити в атаці, але й надихнув партнерів по команді на активні атакувальні дії, що в кінцевому результаті дало нам 8:1 на користь івано-франківської команди. Дублером Віталія обрано стабільно кращого в своїй команді і гравця, який най частіше потрапляє до нашої збірної, Юрія Савенко. Матч проти лідера чемпіонату Локомотиву став практично бенефісом Юрія. Він не тільки відстояв матч «на нуль», а й спромігся віддати гольову передачу на свого партнера.    

Польові гравці: Михайло Зварич (Ураган), Тарас Кузь (Енергія), Артем Рось (ЛТК), Олексій Фетько (Спортлідер+)

«Друга четвірка»: Максим Крупін (Лукас), Андрій Федюк (Енергія), Павло Пічкуров (Титан-Зоря), Ігор Корсун (Ураган)

Ураган, що називається, прорвало! Гольове чуття Михайла Зварича та Ігоря Корсуна дозволило наколотити у ворота суперника аж 5 м’ячів на двох! Львів’янин Тарас Кузь відсвяткував народження нащадка у своїй родині двома забитими м’ячами, та і взагалі виглядав дуже активним на майданчику. Новачок (якщо так взагалі можна казати) «ЛТК» Артем Рось у кінцівці зустрічі з Локомотивом «добив» суперника своїм дублем, а Олексій Фетько у Рівному двома влучними ударами примножив гольовий доробок своєї команди…

Слід відмітити, що навіть попри поразку своєї команди Максим Крупін був кращим у своїй команді і боровся до самого фінального свистка. Також вдало дебютував у новій команді Павло Пічкуров, впевнену гру якого відмітили усі, хто знається на футзалі.   

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: