Символічна збірна вісімнадцятого туру Екстра-ліги

07 квітня 12:38
Переглядів: 148
Багряк

«Фінал чотирьох» національного Кубку вже увійшов в історію. Перемогу здобула аматорська команда, а у фіналі вперше зіграли колективи з одного міста. Та життя не стоїть на місці, і саме час після того, як трохи притихли емоції, повернутись до головної футзальної ліги країни. А тут нами ще не визначена символічна збірна останнього туру регулярного чемпіонату, і цю помилку ми виправляємо.

Максим Лисенко, голкіпер хмельницького «Спортлідера+», першим потрапляє у символічну збірну туру. Його поява у воротах була дещо несподіваною, адже першим номером хмельниччан в останніх матчах був Богдан Тимощук. Але Максим скористався шансом і показав впевнену, надійну гру. Завдяки сейвам Максима «Спортлідер+» захистив другу сходинку у чемпіонаті, а заодно реабілітувався за поразку своєї команди у Кубку України. Складніша ситуація з дублером для Лисенка. Два десятки сейвів від дуету голкіперів «ЛТК» Ільків-Савенко поставила нашу команду журналістів у складну ситуацію, адже телефоністи поступились своїм опонентам з двозначним рахунком. Тому другим номером збірної обрано «кардиналівця» Івана Гурко, який теж не часто виходить з перших хвилин. Цього разу вихід видався дуже вдалим...

Звичайно, не обійшли ми своєю увагою гольовий подвиг Михайла Волянюка у матчі з «Титан-Зорею». Давненько Михайло не радував нас такою великою кількістю забитих м’ячів, а тут ще й усі за один тайм і підряд... Роман Бакум з «Привату» останнім часом дещо загубився серед наших збірників, але гра з «СумДУ» допомогла йому повернутись у команду мрії. Роман увесь матч був лідером на полі і двома м’ячами допоміг своїй команді відсвяткувати першу в історії перемогу в Екстра-лізі.  Потрапляють до першої четвірки і бомбардири «Лукасу», нестаріючий душою і серцем Валентин Цвєлих та автор двох голів-близнюківМаксим Кулька.

Другу четвірку в якості лідера на паркет виведе ще один представник кондитерів,Антон ТарасенкоОлексій Фетько зрівняв рахунок у матчі з «Енергією» і був активним протягом усього матчу. У тому ж матчі Віталій Багряк, але з боку енергетиків, намагався, як міг, подарувати львівським фанатам перемогу, але не склалося. А Максим Бессалов з «Локомотиву» відсвяткував свою появу в основному складі на матч забитим м’ячем.

Тренером нашої збірної призначено керманича «Привату» Раміза Мансурова. Все ж перша перемога, яка не обійшлась без тренерських напрацювань.

Голкіпери: Максим Лисенко (Спортлідер+), Іван Гурко (Кардинал-Рівне)

Перша четвірка: Михайло Волянюк (Кардинал-Рівне), Роман Бакум (Приват), Валентин Цвєлих (Лукас), Максим Кулька (Лукас)

Друга четвірка: Олексій Фетько (Спортлідер+), Віталій Багряк (Енергія), Антон Тарасенко (Лукас), Максим Бессалов (Локомотив)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: