Символічна збірна завершальних матчів Екстра-ліги

30 травня 18:20
Переглядів: 155
грицина

Нажаль, серії за золото та бронзу завершились вже після третіх матчів. Це суттєво ускладнило вибір кращих гравців для нашої збірної, адже чим меньше кандидатів – тим більша відповідальність!

Серед чотирьох голкіперів, які захищали свої ворота в Івано-Франківську та Хмельницькому, до збірної ми обрали енергетика Володимира Кардаша. Його впевнені дії у першому таймі матчу з «Ураганом» не дозволили молодій команді змінити хід протистояння і збільшити кількість матчів у серії. Лише одного разу Роман Кіндратів таки знайшов ключ до воріт Володимира.

Серед польових гравців автор хет-трику у ворота «Спортлідера+» Денис Овсянніков (це якщо забути, скільки Денис ще не реалізував моментів), та Сергій Журба, який записав на свій рахунок чотири результативні передачі. З «Енергії» до нашої збірної вирушають брати Грицини, на долю яких випала основна частина заслуги у перемозі над «Ураганом».

Щодо тренера, то третє поспіль чемпіонство не може залишитись непоміченим, а тому Євгене Семеновичу, ласкаво просимо на тренерський місток!

Голкіпер: Володимир Кардаш (Енергія)

Універсали: Микола Грицина (Енергія), Денис Овсянніков (Локомотив), Михайло Грицина (Енергія), Сергій Журба (Локомотив)

Тренер: Євген Ривкін (Локомотив)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: