Синхронні поразки лідерів Тернопільського районного футболу

14 серпня 13:44
Переглядів: 296
гол

В зустрічах чергового туру чемпіонату району з футболу три з чотирьох лідерів у своїх групах зазнали поразок.  Почнемо з першого дивізіону, в якому футболісти з Великх Бірок переграли досі непереможних фаворитів з Грабівців з рахунком 6:3. Інші зустрічі в першій лізі завершилися з такими результатами:В.Березовиця -  Товстолуг 1:0, Івачів -  Шляхтинці 2:2, Плотича -  Дичків 4:0, Гаї Шевченківські -  Дубівці 1:4, Мишковичі -  В.Гаї 2:4.

Після цих ігор на рахунку команди з Грабівців залишилося 34 очка, футболісти з Плотичі набрали 30 балів, 28 заповітних пунктів стало в колективу з Дубівців, по 25 турнірних очків в представників з Великих Бірок і Товстолуга. До речі, колектив з Плотичі здобув п’яту перемогу поспіль, по три вікторії в останніх трьох турах здобули футболісти з Дубівців і Великих Бірок. Вперше після серії тривалих поразок порадували своїх прихильників представники з Великої Березовиці, забивши єдиний м’яч в зустрічі на останніх хвилинах другого тайму. А внизу турнірної таблиці продовжується падіння колективів з Івачева і Гаїв Шевченківських, яких тепер тільки звитяги в наступних іграх допоможуть не понизитись в класі.

В групі «А» теж першої поразки зазнав лідер з ОзерноЇ, поступившись своїм переслідувачам з Пронятина з рахунком 2:4. Інші ігри принесли такі результати: Цебрів - Довжанка 5:0,  Ігровиця -  Підгороднє 3:0, Домаморич -  Кутківці 4:1, Козлів -  Забойки 6:3. Гравці з Озерної ще випереджають своїх переслідувачів на шість очок. Зараз в ї хньому активі є 28 балів, в футболістів з Пронятина стало 22 очка, інші претенденти на перемогу в групі значно відстали – в колективу з Домаморичів 18 пунктів, а в команди з Довжанки 16 балів.  Перші перемоги в другому колі здобули команди з Цеброва (другу поспіль) і Ігровиці (перша в турнірі). Продовжує падіння в турнірній таблиці колектив з Забойок, який після ряду невдач опустився на восьме місце.

В групі «Б» теж зустрічалися колективи, які займають два перші місця. Та, на відміну від інших лідерів, футболісти з Білої вирішили не портити своїх турнірних показників, впевнено перегравши своїх переслідувачів з Романівки з рахунком 5:1. В інших зустрічах зафіксовано такі результати: Стегниківці -  Динамо         4:1, Жовтневе  - Байківці 3:4, Гаї Шевченківські-2 - Лозова 1:3,Смиківці -  М.Ходачків 3:8. Зараз в команди з Білої стало 31 турнірне очко, в футболістів з Романівки залишилося 25 заповітних балів, колектив з Байківців набрав 23 пункти, а в представників з «Динамо» (Ступки) залишився 21 бал.

А в групі «В» аж чотири колективи постійно міняються місцями на подіумі в турнірній таблиці. Після звітного туру команда з Великого Глибочка знову повернулась на перше місце, ділячи його з представниками з Прошової. В обох колективах зараз по 27 очків, 25 балів залишилося в футболістів з Острова, 24 заповітних пункти стало в команди з Великої Луки. А зустрічі в групі завершилися з такими рахунками: Білоскірка - Грабівці-2 9:2, В.Глибочок - Петрики 2:1, Плотича-2 – Баворів  +:- (3:0), Острів – Товстолуг-2 0:2,

В.Березовиця-2 - В.Лука 3:7, Лучка – Прошова 0:4. Тут команда з Баворова не виїхала на календарну гру до представників з Плотичі-2, і їй зараховано технічну поразку. Також радують своїх вболівальників новачки з Товстолуга-2, які заявились тільки в другому колі і здобули дві перемоги поспіль.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: