Таеквондисти провели змагання до Дня матері

19 травня 22:15
Переглядів: 95
тхеквондо

Днями в ЗШ № 25 міста Івано-Франківська відбулися рейтингові перевідні змагання з таеквондо ВТФ, присвячені Дню матері. Турнір зібрав 65 спортсменів відділення таеквондо ВТФ МОН ДЮСШ № 3. Спортсмени тренуються під керівництвом тренерів Ігоря Йосипіва та Володимира Гаврилаша.

«У турнірі розіграли 21 комплект нагород, а вісім кращих спортсменів отримали пам’ятні кубки за продемонстрований високий рівень технічної підготовки та непохитний дух і волю до перемоги, — каже головний суддя області з таеквондо ВТФ Володимир Гаврилаш. — Вперше дані змагання обслуговували не професійні судді і рефері, а досвідчені спортсмени, майстри спорту та кандидати в майстри спорту України з таеквондо ВТФ, в яких за плечима неабиякий досвід участі в різноманітних змаганнях. У майбутньому спортсмени можуть стати суддями всеукраїнського рівня чи суддями міжнародної категорії. Таким є досвід всіх областей нашої держави та й усього світу. Звісно, це їхній перший досвід, помилок багато є непевність, нечіткі команди і рухи рефері, але на все свій час. Вони молодці, старалися ми ними задоволені і будемо активно рухатися в напрямку суддівства».

За словами організатора змагань Ігоря Йосипіва, такі турніри потрібні, вони відбуватимуться частіше. Це дозволяє спортсменам відкритися, набратися досвіду та бути завжди в бойовій готовності. До того ж не всі батьки мають змогу відправити дитину на турніри вищих рівнів на схід чи центральну Україну. Турнір пройшов в теплій сімейній атмосфері. Тренери та юні вихованці подарували матерям квіти, сказали приємні слова. «Усі батьки та діти задоволені, і це найголовніше в нашій роботі», — каже Йосипів.

Наступні змагання, в яких приймуть участь спортсмени відділення таеквондо ВТФ ДЮСШ № 3, відбудуться в Полтаві 29 травня — 2 червня. Це будуть чемпіонат України серед кадетів (відбір на чемпіонат світу в Азербайджані) та чемпіонат України з таеквондо ВТФ серед молоді (відбір на чемпіонат Європи в Греції).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: