Таеквондисти взяли участь в Олімпійському дні

02 липня 12:27
Переглядів: 158
таеквондо

Для спортсменів та тренерів відділення таеквондо ВТФ ДЮСШ №3 і ЦПЧ «Золотий Дракон» Ігоря Йосипіва і Володимира Гаврилаша вже стало приємною традицією брати участь в  різноманітних спортивних заходах нашого міста. Так, вони змагалися і на Олімпійському дню бігу в Івано-Франківську.

«Проводиться цей захід з нагоди створення Олімпійського комітету, яке відбулось 120 років тому, — говорить Ігор Йосипів. — Цьогорічне свято відбулося під керівництвом голови міського комітету фізкультури і спорту Віталія Матешка. Наші спортсмени та тренери не пасли задніх, і загалом в цьому заході взяли участь 22 наших спортсмени».

Результати таеквондистів:

Орест Бориняк — 1 місце, 100м,
Валерія Малімон — 3місце, 100м,
Ігор Йосипів — 3 місце серед спортсменів-ветеранів.

За словами тренера, вперше у нас на цих змаганнях клуб виборов аж три медалі.

«Мені двічі приємно, що діти стали переможцями та призерами, — продовжує Ігор Йосипів. — Я вперше піднявся на п’єдестал пошани, поставив собі ціль бути в призах і досягнув її у своїх 32 роки. Це приємно. Кожний з нас по своєму самоствердився. Так це не наш вид спорту, але ми прививаємо любов до спорту та здорового способу життя. Це наше покликання, і ми несемо свою варту. Легка атлетика — Королева спорту. Будь-який спортсмен, початківець чи професіонал, є в першу чергу атлетом, бо до цього його привчали і навчали змалечку в садочку, в школі чи на вулиці. Колектив щиро вітає наших  спортсменів і бажає перемог в житті та в спорті!»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: