Такого не сподівався ніхто! Жіноча збірна з водного поло їде на чемпіонат світу серед молоді!

16 липня 12:03
Переглядів: 453
водне поло

Щойно надійшла сенсаційна  звістка -  жіноча збірна команда України з водного поло виступатиме на чемпіонаті світу серед молоді U-20 (17-23 серпня, Греція).

Сенсаційна тому, що останнім часом багато хто заявляв: «Жіноче водне поло в Україні закрито через відсутність фінансування». Так, грошей на утримання збірної дійсно не виділили, проте тренери збірної Михайло Лебедєв та Наталя Мельничук не дозволили розвалитися своїй команді. Дівчата постійно тренувалися і як могли трималися на плаву. І ось винагорода за віру та оптимізм, старанність та працелюбство.  Отож, незабаром наша збірна вирушить до Греції вчергове доводити – жіноче водне поло має право на існування в Україні! Новина про відбір на чемпіонат світу заскочила зненацька і наставницю збірної Наталю Мельничук, яка нещодавно відпустила дівчат на канікули, та й сама поїхала відпочивати:

- «В понеділок у Києві терміновий збір!!! - прокоментувала для «Галичини спортивної» п. Наталя. Сама не очікувала такого розвитку подій. Ще навіть не знаю подробиць. Минулого року на чемпіонаті Європи в Італії посіли восьме місце, а на світ потрапляла шістка кращих команд. Та, здається, відмовилась від участі команда Пуерто-Ріки,  тож викликають Україну. Це справжній успіх! Адже за всю історію українського жіночого водного поло збірна лише вдруге потрапляє на чемпіонат світу. У 2013 році ватерполістки  також змагалися на світовому форумі і посіли 12м.»

Тож вболіваймо за наших амазонок! Легкої води та влучного м’яча!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: