Тарас Червонецький: "Будемо робити все можливе, щоб досягти позитивного результату"

02 квітня 12:45
Переглядів: 87
Червонецький

У експрес-коментарі один з ключових гравців середини поля ФК «Тернопіль» Тарас Червонецький поділився своїми думками напередодні важливого поєдинку проти краматорського «Авангарду».  

– Тарасе, як готувалася команда до гри з «Авангардом»?

– Чогось особливого не було. В нашій команді, як завжди був недільний цикл в якому ми більше уваги приділяли тактиці та переміщенням на футбольному полі.

– Які сильні сторони відзначиш у грі суперника?

– Команда «Авангард» дуже динамічна і я впевнений, що нас очікує надважка гра. А те, що в попередньому турі вони обіграли рівненський «Верес» (1:0), ще раз показує високий клас суперника. Ми ж будемо робити все можливе, щоб досягти позитивного результату в грі з таким сильним опонентом.

– Наскільки відчуваєш впевненість у своїх силах?

– Я завжди впевнений у своїх силах, залишається виходити і доказувати це на полі, бо не кожен раз у футболістів виходить все те, що хочеться.

– Чи впливає на настрій гравців ФК «Тернопіль» відносно невдалий старт у весняній частині сезону?

– Звичайно впливає. Хлопці розуміють, що немають права на помилку і, насправді, це дуже не легко грати та виконувати якісь завдання під таким тиском. Хоча я впевнений, що всі в нашій команді вірять у те, що ми здатні виконати поставлене на матч завдання.

– Тарасе, маєш можливість запросити вболівальників на стадіон.

– Як і кожна футбольна команда, ФК «Тернопіль» теж хоче підтримки тернополян, тому я та партнери по команді чекають Вас у неділю на стадіоні. Ми всі дуже хочемо повернути фанатів на стадіон, адже їм наша команда дещо завинила.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: