Тарас Гордієнко: "Матч завжди кращий за тренування"

17 січня 11:00
Переглядів: 92
Тарас ГОРДІЄНКО

У зимовий період для футболістів молодого покоління будь-який матч – завжди свято. Тим паче, коли приїжджає команда із відомим ім’ям. Про важливість проведення подібних ігор для юних вихованців «зелено-білих» розповідає технічний директор клубу Тарас Гордієнко. 

«Із такою ініціативою звернувся спортивний директор Сергій Зайцев,а ми її постарались реалізувати. У будь-якому випадку, матч завжди кращий за тренування. Тим більше, у неігровий період, коли немає офіційних змагань. Гра з хлопцями-однолітками із-за кордону – це новий досвід, новий виклик для наших гравців, який потрібно прийняти й здолати» – розповідає пан Тарас.

«З моєї точки зору, для хлопців важливо зустрічатись із командами, яких вони не побачать повсякденними суперниками. Це ефект і новизни, і, можливо, трохи іншого підходу до виховання, часом, навіть іншої футбольної техніки. Все нове додає необхідних елементів для виховання і підготовки футболістів».

«Будь-яким гостям, котрі будуть нам корисні з точки зору ігрового, тренувального процесу та виховання юних футболістів, будемо раді та зробимо все можливе, аби подібні команди до нас приїжджали. Зокрема, наші вихованці теж часто їздять на різноманітні турніри до Польщі та за кордон, щоб набувати, передусім, ігрового та життєвого досвіду» – підсумував Тарас Гордієнко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: