Тарас Кабанов: Відставка Зайцева – питання часу

24 вересня 14:30
Переглядів: 146
Кабанов

Прогноз на матч «Олександрія» - «Карпати»

Екс-нападник «Карпат» (1998-2004) та «Олександрії» (2010-2012) Тарас Кабанов поділився своїм баченням навколо протистояння колишніх команд.

- Зважаючи на останні результати, фаворитом цього матчу є «Олександрія», - каже Тарас. – Чорна смуга львів’ян затяглася. Звісно, хотілося б вірити, що вона закінчиться, однак дуже проблематично, що це станеться в Олександрії. І наче грали карпатівці на старті сезону непогано, однак потім щось зламалося. Вилізти з цієї ями надзвичайно важко. Думаю, одна з причин невдач – часті зміни тренерів. Ось і зараз виглядає, що відставка Зайцева є питанням часу. Хоча, мабуть, вартувало б зачекати. Нещодавно в команді з’явилося три нових виконавці. На адаптацію їм потрібен час. Та ще й, судячи з усього, Євген Зубейко та Костянтин Ярошенко не найліпшим чином готові. Це й не дивно, адже прийшли вони посеред сезону.

Зрештою, «Олександрія» в цьому чемпіонаті теж наразі не виблискує. Проблеми у Шарана є, а тому розраховувати на позитивний результат львів’яни можуть. Спрогнозую бойову нічию. Хотілося б вірити, що «Карпати» перервуть чотириматчеву безгольову серію. Але вочевидь заб’є й «Олександрія». Скажімо, Віталій Пономар. Він мені подобається більше, ніж Роман Яремчук. Віталій наполегливий, швидкий. Сподіваюся, він подолає певний спад у грі.

Матч дев’ятого туру української Прем’єр-ліги-2016/2017 «Олександрія» - «Карпати» відбудеться завтра, 25 вересня, о 19:30 на стадіоні «Ніка».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: