Тарас Клим: "З нами спілкуються на рівних"

15 лютого 16:53
Переглядів: 291
клим

Виконуючий обов’язки голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим в коментарі "Пресингу" розповів про те, кого з кандидатів на виборах президента ФФУ має намір підтримати футбольний актив області.

— Як колективний орган національної асоціації ми спочатку вирішили висунути кандидатуру Павелка на звітно-виборний Конгрес ФФУ і свою думку не змінимо ні за яких обставин, — запевнив Тарас Клим. — У ІФФФ ознайомлені з основними тезами попередньої програми Андрія Васильовича, які є першочерговими і для нас.
— Якщо це можливо, поясніть, що саме вас об’єднує.
— Один з головних пунктів Павелка – проблематика масового футболу, регіональних федерацій. І в мене немає жодних сумнівів — нинішній глава Федерації футболу Дніпропетровської області добре знає цю ділянку роботи. Адже, по суті, хто такі колективні члени? Це в більшості своїй і є представники регіональних федерацій.
Якщо ще в недавньому минулому до нас приходили і говорили, за кого голосувати, то нині ситуація кардинально змінилася. Наш кандидат – це наш свідомий колективний вибір. Павелко запевнив нас, що збирається особисто побувати в регіонах, оцінити ситуацію на місцях, почути наші пропозиції. Причому не тільки за програмою дій, а й з кадрових питань. Досі ніхто не починав свою діяльність у ФФУ з низового рівня, який, повторюся, добре відомий Павелку. Він із нами спілкується на рівних, чує побажання і питання, бачить шляхи їх вирішення.
Ще один важливий момент – поліпшення фінансування регіональних федерацій. Сьогодні держава не підтримує дитячий, юнацький футбол. Зрозуміло, що ситуація в країні до цього не спрямовує. Але, тим не менш… Андрій Васильович займає не тільки високий суспільний пост, але й державний. І ми сподіваємося, що з його приходом на президентську посаду будуть знайдені реальні механізми поліпшення матеріально-фінансового становища футбольної галузі за рахунок коштів регіональних бюджетів, всіляких проектів ФІФА та УЄФА.
Крім того, у нас велика проблема зі структурою змагань. Немає єдиної піраміди, єдиних регламентів, вимог, інформаційна база впроваджена не в усі регіони. За цим моментом ми з Павелком однодумці, знаємо, про що говоримо. Тому є надія, що все зміниться на краще, коли до справи приступлять люди, які безпосередньо знають футбол із середини.
— Ярослав Грисьо, висунутий вашими сусідами з Федерації футболу Львівської області, також очолює регіональну асоціацію, а значить, теж ізсередини бачить проблематику…
— Та це так. До того ж ми земляки, добре знайомі. Однак я не бачу солідарної підтримки його кандидатури. Потрібно бути реалістами – перемогти в такому серйозному суперництві, спираючись на підтримку лише одного колективного члена, фактично неможливо.
— Але ж і Ігоря Коломойського висунула лише Федерація футболу Волині… Однак, на думку ЗМІ, саме він може скласти Павелку конкуренцію в боротьбі за президентське крісло.
— Не думаю, що тут може бути якась серйозна конкуренція. Які козирі може надати пан Коломойський? Як він проявив себе, наприклад, у масовому футболі? Так, він власник “Дніпра”, але ж у кожного професійного клубу є керівник. Найчастіше великі бізнесмени багато чого бачать зверху, намагаються знайти пріоритети в першу чергу для своїх дітищ, або для того середовища, в якому вони мешкають і виступають. І такий підхід цілком виправданий. Але ж це далеко не весь український футбол. А одними лише грошима всі питання не вирішити. Ось тому ми в ІФФФ і вважаємо оптимальним претендентом на президентський пост пана Павелка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: