Тарас Клим: "Жодного слова про недовіру Конькову сказано не було"

14 грудня 15:54
Переглядів: 1355
клим

Учора на позачерговому засіданні виконкому Івано-Франківської обласної федерації футболу було обговорено ситуацію, що склалася в Федерації футболу України.

За результатами обговорення присутні члени виконкому прийняли рішення звернутися до ФФУ із вимогою провести позачергову звітно-виборчу конференцію ФФУ.

За коментарем щодо прийнятого рішення ми звернулися за коментарем до в.о. Голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Тараса Петровича Клима.

-  Я би просив журналістів усіх рівнів, починаючи від обласного і завершуючи всеукраїнським, відповідально ставитися до своєї роботи та не перекручувати заяви, постанови та інші публічні вислови, які сьогодні лунають від суб'єктів та об'єктів футболу. Ситуація непроста в управлінні футболом України, а їхні такі спеціальні "жарені факти", які дозволяють собі окремі журналісти, ще більше її загострюють.

Хочу дати роз'яснення щодо причин скликання вчорашнього позачергового засідання виконкому ІФФФ. Жодного слова про недовіру Конькову сказано не було. Мова йде про кризу в управлінні українського футболу, мова йде про необхідність повного перезавантаження футбольної влади знизу до верху. І ми готові зробити перший крок і провести таке перезавантаження на Івано-Франківщині. Також вважаємо, що таке перезавантаження має зробити і головний футбольний штаб України. Сьогодні там немає об'єднавчої фігури, один віце-президент свариться з другим, утворені групування, що не додає позитивного іміджу ФФУ. Це абсолютно не подобається вболівальникам та більшості регіональних федерацій, тому що ми залишені самі на себе, займаємося власними проблемами самі. Ми не отримуємо відповідної підтримки від держави та хочемо змін. Не треба лише перекручувати факти і давати оцінку, якої не було.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: