Тарас Кривий: "Завдання на весну – здобути якомога більше очок та покращити турнірне становище"

15 лютого 12:00
Переглядів: 115
Кривий

Один з найбільш прогресуючих молодих гравців ФК «Тернопіль» Тарас Кривий на прохання клубної прес-служби розповів про час проведений у відпустці та поділився враженнями від перших трьох неділь тренувальних зборів.

– Тарасе, як провів відпустку?

– Відпустку провів удома, в колі сім’ї. Часто збирались з друзями, грали в футбол, інколи сам бігав кроси, тим самим підтримував форму. Також взяв участь у кількох зимових турнірах з міні-футболу.

– В якому форматі проходить підготовка команди сьогодні?

– Займаємося в режимі дворазових тренувань, багато бігаємо, працюємо в тренажерному залі та займаємося аеробікою. Тренери розроби таким чином тренувальний процес, щоб навантаження отримували всі групи м’язів. Минулого тижня провели дві товариські гри. Цього ж тижня тренування, зазвичай, відбувалися на центральному міському стадіоні. Одна група займалася на штучному майданчику, інша – на доріжках намотували круги та працювали над швидкісно-силовими вправами.

– Тарасе, ти цього сезону став гравцем основного складу ФК «Тернопіль». Який для тебе є найбільш пам'ятний матч?

– Найбільш пам’ятним був поєдинок із «Гірник-Спортом» у Комсомольську. У тому матчі наша команда перемогла – 3:1, а мені вдалось відзначитися забитим голом і заробити штрафний, з якого ФК «Тернопіль» забив другий м’яч. Після цієї зустрічі я вперше в кар’єрі потрапив до збірну туру першої ліги.

– Які завдання ставить керівництво ФК «Тернопіль» перед другим колом?

– На весняну частину чемпіонату завдання з однієї сторони просте, з іншої – не  дуже, а саме здобути якомога більше очок та покращити турнірне становище.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: