Тарас Міщук – триразовий переможець Кубка України з веслування на каное

23 квітня 16:19
Переглядів: 131
міщук
У м.Дніпропетровську 16-20 квітня перегонами за Кубок України пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської змагальний сезон-2015 відкрили веслярі на байдарках і каное.
 
У веслуванні на каное триразовим переможцем національного Кубка став студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Тарас Міщук. Разом зі своїм сталим партнером Дмитром Янчуком з Хмельниччини Тарас переміг у заїздах на каное-двійках на 500 і 1000м, у каное-четвірці на 1000м, здобув бронзову нагороду у каное-двійці на 200м.
 
Одним з основних конкурентів Міщука і Янчука у Дніпропетровську був дует у складі ще одного вихованця училищаВіталія Вергелеса (вип. 2007р.) та полтавчанина Дениса Камерілова. Однак, досвідченіші і титулованіші каноїсти у конкуренції з молодими поступилися і посіли відповідно другі (С-2 500м, С-4 1000м) та четверте (С-2 1000м) місця. На своїй коронній дистанції С-2 200м хлопці також фінішували другими, поступившись волинянам Віталію Голюку та Володимиру Троцюку.
 
Такі розклади сил дещо поплутали карти тренерам національної збірної по комплектуванню команди на чемпіонат Європи, який 1 травня стартує у чеському Рачіце. Тим не меншеТарас Міщук і Дмитро Янчук у Чехію їдуть і будуть змагатися на дистанціях 500 і 1000м. Компанію їм у канойній частині збірної складуть олімпійський чемпіон Юрій Чебан (м.Одеса) та хмельничанин Павло Алтухов.
 
Однокурсниця Міщука Анастасія Горлова разом з полтавчанкою Марією Кічасовою посіла друге місце на байдарці-двійці на 200м та двічі приходила на фініш четвертою у байдарці-одиночці на 200 і 500м. До поїздки на чемпіонат Європи Настізабракло зовсім мало.
 
Недавні випускниці училища Христина Казимірська іОлександра Кришталь показали п’ятий результат у байдарці-четвірці на 500м.
 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: