Тарас Павліш: "Хочеться посісти місце якомога вище"

11 червня 10:00
Переглядів: 170
павліш

Проект «Золотий» Талант розпочав представляти учасників фінальних турнірів чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Стартував проект з команди Академії футболу «УФК-Карпати» U-14 і її тренера Тараса Павліша, який відповів на п’ять питань анкети. 

Команда Тараса Романовича з відривом в 11 очок від найближчого переслідувача завоювала пряму путівку на фінальний турнір, який у віковій категорії U-14 пройде в Моршині і Стрию у другій половині червня.

– Чи на такий результат розраховували на старті? Три чинники, які допомогли вам добитися поставленої мети? Кого з ваших суперників ви б виділили?
– В принципі, перед початком чемпіонату ми поставили завдання: вийти у фінал з першого місця. Перед сезоном ми часто брали участь в турнірах, грали там з багатьма командами, тобто, знали силу суперників.

– Найважчий момент в чемпіонаті для вашої команди? І чи був він (упереджене суддівство, травми гравців, нестача фінансування, полів)?
– Найважчі це, напевно, зустрічі з конкурентами, з Володимир-Волинським, з Карпатами. Ми їх перемагали, але вигравали в один м’яч. Важкі поєдинки були з Франківськом, з Моршином внічию зіграли – не на тому вони місці, на якому мають бути, непогана команда.

– Чим порадувала вас ваша команда найбільше – характером, самовіддачею, слухняністю, красивими голами? Кого можете відмітити з хлопців? Хто підтвердив свій статус? Хто приємно здивував?
– Гадаю, це наш західний менталітет – самовіддача, бажання досягати мети, а якщо не виходить, то обігравати суперника на морально-вольових. У цьому наші хлопці молодці. А так, центральна лінія поля непогана у нас, і захист теж. Стабільна така команда, усю б відмітив.

– Фініш групового етапу співпав з гарячою порою в загальноосвітніх школах – кінцем навчального року. Наскільки сильно вплинули уроки-іспити на ваш виступ у весняній частині чемпіонату? Ваші футболісти встигали ще гризти граніт науки?
– Ви знаєте, у нас минулого тижня була педрада. І наш клас за оцінками серед усіх видів спорту училища займає перше місце. У нас, в основному, відділення футболу, але є і дівчатка (кульова стрільба), так наш клас лідирує в рейтингу усієї школи по навчанню. До речі, в школі знаменитого голландського Аякса обстежували учнів і дійшли висновку, що якщо дитина добре вчиться, значить, у нього є майбутнє в спорті. І тут у нас немає дітей, які завалили б навчання.

– Чого чекаєте від фіналу? Кого можна вважати фаворитом? Оцініть об’єктивно ваші призові домагання – на чемпіонство замахнутися сили вистачить?
– Як то кажуть, немає такого солдата, який не мріяв би стати генералом. Тому, скажімо так, хочеться зайняти місце як можна вище.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: