Тарас Шпичка: "По грі "Енергія" мені сподобалася більше"

01 травня 07:23
Переглядів: 140
енергія локомотив

Головний тренер МФК «Manzana» - про перші півфінальні поєдинки Екстра-Ліги.

«Локомотив» - «Енергія» 3:0

Голи: Кисельов (11), Білоцерківець (19), Федорченко (33)

«Локомотив» - «Енергія» 2:1

Голи: Шамлі (23), Журба (36) - М. Грицина (33)

Рахунок у серії 2:0.

- Чесно кажучи, по грі «Енергія» мені сподобалася більше. Особливо у другому матчі. Треба відзначити впевнені дії воротаря «Локомотива» Євгена Іваняка, який неодноразово рятував свою команду. Особливо у другій зустрічі. Ну і звичайно - майстерність харківських футзалістів в завершенні атак. Цього і не вистачало львівській команді. Думаю, дає знати те, що «Локомотив» - єдиний колектив, який в цьому сезоні брав участь ще й у міжнародних змаганнях.

«Спортлідер +» - «Ураган» 1:0

Гол: Рибак (11)

 «Спортлідер +» - «Ураган» 6:2

Голи: Доманський (1, 2), Калуков (19, 28, 34, 37) - Сімка (9), Горбатий (16)

Рахунок у серії 2:0.

- Незважаючи на рахунок другого дня, можу сказати, що суперники гідні один одного. У першому матчі все вирішив єдиний гол. На наступний день позначився досвід гравців «Спортлідера +». Але «Ураган» поступався своїм опонентам, мабуть, лише в реалізації моментів.

- Уже можна сказати, що після наступних вихідних будуть визначені фіналісти та команди, які боротимуться за третє місце?

- Я б так не сказав. Звичайно, і «Локомотив», і «Спортлідер +» мають перевагу, ведучи в серії. І будь-яка помилка може коштувати їхнім суперникам виходу у фінал. Але потрібно буде враховувати фактор свого майданчика. На домашніх іграх у Львові та Івано-Франківську вболівальники завзято підтримують свої команди. І це може зіграти дуже важливу роль у матчах. Особливо, думаю, напруженим буде протистояння «Енергії» і «Локомотива».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: