Тарас Степаненко: "Ці дитячі помилки..."

01 жовтня 14:52
Переглядів: 175
Тарас Степаненко

Півзахисник «Шахтаря» поділився думкою про матч з «Порту».

- Що сталося, коли суперник забивав другий м'яч?
- Хтось пропустив м'яч, а хтось не встиг закрити футболіста, який забивав. І так вийшло. Дуже прикро не виграти. Не скажу, що ми показали сьогодні суперфутбол. «Порту» діяв дуже здорово в другому таймі. Вони повністю контролювали м'яч, в кінці було дуже важко виходити з оборони в атаку. Суперник здорово пресингував, забив все-таки другий м'яч. На такому рівні пропускати два голи неправильно. Ці дитячі помилки... Ми могли ще забити, створити небезпечні моменти. Але пропустили дві зовсім непотрібні контратаки. Прикро.

- Скажи, а чому без м'яча залишилися? Які причини?
- У першому таймі ми намагалися більше пресингувати, щоб чинити тиск на «Порту». І це виходило. Потім перший пенальті: не знаю, був чи не був... А так, в принципі, контролювали все.

- Після голу малюнок гри трохи змінився...
- Так, після забитого м'яча ми дуже сильно відійшли назад, що дозволило тепер уже «Порту» повністю контролювати м'яч. А коли команда контролює м'яч, а ти граєш без нього - дуже важко. І в кінці дійсно сил вже було мало. Чесно, я вже в кінці бігав на «спущених» ногах. Але все-таки другий гол ми оформили - вибігли в контратаку, розіграли красиву комбінацію. І, природно, мріяли, що на цьому все і закінчиться. Але в футбол грають до останнього свистка арбітра. Ми на куражі побігли ще забивати, а треба було зіграти більш прагматично, більш спокійно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: