Тарас Завійський: "На зборах не було жодного тренування без м’яча"

22 лютого 09:30
Переглядів: 73
Завійський

– Тарасе, доведеться почати з не зовсім приємного: прихильників «Карпат» по-справжньому налякав останній спаринг із данським «Фремад Амагер». Навіть пролунали радикальні думки, що команда не готова до чемпіонату...
– Бачив негативну реакцію й не розумію, звідки вона походить. Більшість людей дивилася матч на відео, з цього зробивши висновки. То був наш завершальний спаринг, можливо, ми вже мали «валізний» настрій. А головне – грали на тлі втоми, як фізичної так і психологічної. І пробували нові комбінації. Насправді нічого особливого не сталося. Вважаю, що провели хороші збори.

– Про збори: чим відрізняється методика Олега Дулуба від баченого досі?
– Головне – у нас узагалі не було тренувань без м’яча. Жодного! Не було звичних для українських тренерів багатокілометрових кросів. Із другого боку, нам запропонували велику інтенсивність тренувань, які були короткими. Це те, що я для себе відзначив.

– Уже знаємо, що на зборах «Карпати» не використовували тактику з трьома оборонцями...
– Думаю, це через травму центрального захисника Івана Лобая. Хоча загалом на це запитання краще відповість тренер.

– Як минає адаптація Артема Філімонова й Євгена Боровика?
– Хороші хлопці, вже влилися в колектив. Не думаю, що у них виникли якість проблеми.

– Про поновлення чемпіонату: як оцінюєте свої перспективи на основу з огляду на те, що в першій половині турніру зіграли всього три матчі?
– Головна причина, чому я не грав, – травма плеча, через яку три тижні майже не рухався. На зборах у Туреччині взяв участь у всіх спарингах і... життя покаже, як буде навесні.

– У спілкуванні з журналістами Дулуб залишає враження спокійної врівноваженої людини. Який він із гравцями?
– Такий же! Стриманий, упевнений у собі, знає, що робити і яким напрямком рухатися. Прогресивний наставник. Із ним комфортно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: