"Таврія" – "Карпати". Великодній футбол на окупації

20 квітня 10:07
Переглядів: 618
карпати таврія

«Таврія» (Сімферополь) – «Карпати» (Львів). 20 квітня 2014. 14:00 (ой, перепрошую, о - 15:00 там же час московський, хоча земля українська). Сімферополь, стадіон «Локомотив». Арбітр – Олександр Іванов (Макіївка).

Хто би що не казав, але у такій напруженій атмосфері, яка панує на кримській землі, зараз не до футболу. На сході та на півдні України, незважаючи на Христове Воскресіння, люди замість святкових кошиків носять «калаші», а як відомо нічого страшнішого за деморалізованого і озброєного типа немає. Ті, що «інакомислящіє» на українські державні знаки і барви реагують, так немов севільський скажений бик на тореадора. Тому пробратися через кордони …самооборонців представникам «Карпат» і хлопцям з ГО «Завжди вірні», мабуть, буде непросто. Відомо – бендєровци! Хоча з Божою допомогою, все повинно обійтися добре.

Та грець тій агресії. Перед нами великий футбол у виконанні хороших майстрів шкіряного м’яча.

Незважаючи на те, що сімферопольський клуб, до речі, перший (!) чемпіон незалежної України, зараз переживає не простий період, до того ж знаходиться на дні турнірної таблиці, все ще чемпіонату України, старається дати справжній бій кожному супернику. Ото навчилися битися, але я волію, щоб ця класна, колись, команда грала у видовищний футбол.

Дорогі сімферопольці, вилетіти з української «Прем’єр ліги» дуже просто, але шлях повернення, у нинішній ситуації, може затягнутися на кілька добрих літ. Позатим на чужині ніхто вам нічого не гарантує. Хоча й не бракує обіцянок. Але варто не забувати, що ніде так добре не є, як вдома.

За словами обізнаних людей у «Таврії» не все гаразд не лише на спортивній стезі. Кульгає економіка, вірніше бракує коштів на утримування інфраструктури клубу та самих футболістів, які в додатку за 6 матчів спромоглися спільними зусиллями забити всього 1 гол. Натомість пропустили – 8 м’ячів. І все під керівництвом Ніколая Костова, який свого часу ставив гру львівським «Карпатам».

Не зможуть допомогти своїм командам Аніс Буссаіді та Ґреґор Балажіц з Олександром Гладким, які відбуватимуть дискваліфікації за перебір гірчичників, а навіть червоної картки. Та найбільш мотивованим футболістом цього матчу буде естонський легіонер «Карпат» Серґей Зеньов, якому виповнилось сьогодні …чверть віку! З цієї нагоди наші щирі вітання адресату і многая літа для молодого футболіста!

Повинні допомогти «Карпатам» Олег Голодюк і Младен Бартуловіч, які виступлять освіжені проти «Таврії». Хочеться вірити, що усі пригоди львів’ян пов’язані з подорожжю до Криму, компенсуються перемогою зелено-білих. Є сподівання, що з перших хвилин гри Севідов поставить на гру Юрія Габовду, який найкраще обізнаний з кримськими реаліями. Юрко буде готовий на хороші подвиги, а можливо й голи. Найвища пора.

Адже у минулому турі «Карпати» програли. Хоча програла і «Таврія». До речі, обидві команди поступилися у домашніх матчах. А ще, висловлюючись молодіжним сленгом - респект і уважуха для Назаренка і Поголілого, які, не зважаючи на оточення, відмовились «фоткатися» на тлі прапора чужої їм країни. Молодці та Слава Героям!

Львівській команді, маю таку надію, допомагатимуть її вірні вболівальники, яких у Криму не бракує та й львівські відправились на півострів не з автоматами, а з мирною місією. До того ж святковий день, який засвідчує перемогу добра над злом.

Орієнтовані склади команд:

«Таврія»: Кахріман, Коробка, Ґрнчаров, Любічіч, Путраш, Павленко, Ґомес, Назаренко, Каяду, Гуменюк, Бурдужан.

«Карпати»: Підківка, Пашаєв, Гітченко, Пластун, Костевич, Мартинюк, Голодюк, Бартуловіч, Федорчук, Габовда, Зеньов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: