Тайбоксери виступили на чемпіонаті Київської області

24 червня 11:14
Переглядів: 158
тайбоксери

Днями в столиці відбувся відкритий чемпіонат Київської області. Участь у змаганнях брали понад 150 учасників з п’яти областей. За нагороди боролися й семеро спортсменів з Івано-Франківщини.

Як розповів кореспонденту sport.if.ua тренер Павло Мишко, нашу область представляли бійці спортивних клубів «Спарта» і «Чемпіон». Серед вихованців клубу «Спарта» (тренер Павло Мишко) Максим Марущак став другим у ваговій категорії до 60 кг. Ярослав Волошин посів друге місце у вазі до 63,5 кг. Чемпіоном у вазі до 57 кг став Валентин Кондратюк. Поборотися за нагороди не зміг Михайло Критович, який програв у першому бою досвідченому спортсмену.

Кілька медалей здобули вихованці клубу «Чемпіон» і тренера Ігоря Пасєки. Віталій Гаврилюк став першим серед дорослих у вазі до 63,5 кг. Мирослав Дунька переміг у вазі до 51 кг. Переможцем у вазі до 48 кг став Ігор Ткачук.

У командному заліку іванофранківці стали третіми і були нагороджені окремим Кубком. Усі спортсмени виступали у класі «А». Як каже Павло Мишко, далі наших тайбоксерів чекає чемпіонат України 9-13 липня в Одесі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: