Таємний інвестор львівських "Карпат" передасть свої акції фанатам клубу?!

26 вересня 13:56
Переглядів: 277
Карпати

Виконувач обов'язків генерального директора "Карпат" Юрій Дячук-Ставицький під час зустрічі із вболівальниками розповів про складні стосунки між інвесторами клубу.

Одним із інвесторів є почесний президент клубу Петро Димінський, другим – інша відома у футболі людина, яка, однак, свої зобов’язання перед "Карпатами" уже тривалий час не виконує, розповів Дячук-Ставицький. Мова тут йде не лише про фінансові зобов’язання, але й про те, що на загальні збори акціонерів клубу не приїздять представники інвестора, а якщо й приїздять, то отримати від них будь-яку конкретну інформацію практично не можливо.

Уболівальники, серед яких знайшлося і чимало юристів, одразу ж висловили низку варіантів, за допомогою яких можна виправити цю ситуацію. У діалог із ними вступив клубний юрист Вадим Ладницький, за словами якого існує чимало юридичних колізій, що не дозволяють "Карпатам" позбутися цієї проблеми. Одна з таких колізій – відсутність прізвища другого інвестора у ключових документах.

Таким чином, пояснив Юрій Дячук-Ставицький, Почесний президент клубу Петро Димінський самотужки забезпечує фінансування "Карпат". Що ж до другого інвестора, то й тут уболівальники погодилися на звернення. Мовляв, якщо вже інвестору нема діла до "Карпат", то нехай передасть свої акції самим же фанатам.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що гравці "Карпат" отримують зарплату з місячною затримкою.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: