„Тайм” втрачає очки у Харкові

25 квітня 16:50
Переглядів: 213

Сьогодні в матчі 27-го туру чемпіонату України львівський «Тайм» у Харкові зіграв внічию із тамтешнім «Локомотивом» - 2:2.

Відштовхуючись від уже зіграних матчів у цьому сезоні, нічия у Харкові видається чимось нелогічним. Поразку «Тайму» від «Енергії» ще можна було писати на невезіння чи невдалий день команди Станіслава Гончаренка та піднесення «зелено-білих». Тим паче, що в наступній грі із «Ураганом», «таймівці» переконливо реабілітувалися. Але тривожний дзвінок  в Харкові – це уже тенденція.

Обидва голи «Тайм» пропустив через власну нерозторопність. На 13-й хвилині у власному штрафному майданчику Чепорнюк дав привід арбітру призначити пенальті, яке чітко реалізував Журба. А на 26-й хвилині неточний пас Макаєва призвів до швидкої контратаки господарів, яку завершив влучним ударом Білоцерковець. Даруючи супернику такі нагоди для взяття воріт, потрібно власними гольовими моментами вміло користуватися. А «Тайм» в цей день зміг лише двічі забити. На 8-й хвилині забив Овсянніков, а ще через чотири хвилини відзначився Дмитро Бондар.