"Таймівець" Максим ПАВЛЕНКО про відпустку та перемогу на першості Внутрішніх військ

02 липня 07:53
Переглядів: 252
Default Image

Блог Максима Павленка.

Вітаю! Традиційно, відпустку разом із сім’єю проводив в Криму, неподалік Ялти. З маленькими дітьми не хотіли їхати далеко. Тим паче, що в нашому готелі умови проживання та харчування такі, як пропонують в п’ятизіркових готелях Туреччини чи Єгипту.

Місце для відпочинку підказав нам Олександр Косенко,який вже відпочивав тут. З погодою нам також пощастило. Казали, що до нашого приїзду падав дощ, але ми його, на щастя, не застали. Впродовж двох тижнів лише два дні накрапав дощик, а в інші дні було сонячно. Причому не було такої спеки, як в Києві. Тож, відпочивати було дуже комфортно.

Зауважив, що якщо я проводжу відпустку неподалік Ялти, то в наступному сезоні стаю найкращим бомбардиром своєї команди. Сподіваюся, що так буде і цього разу. Хоча це не є самоціллю, головне – це вдалий виступ команди.

У відпустці не забував про фізичні заняття. Якщо постійно стежити за своєю формою, тож впродовж сезону буде легше уникнути травм, організм буде краще підготовленим.

У відпустці приймав участь в турнірі внутрішніх військ МВС. Разом зі мною із «Тайму» у ВВ вступив також Валерій Легчанов. Ми з дозволу керівництва клубу допомогли команді Західного регіону ВВ перемогти на чемпіонаті України цього відомства. Змагання тривали із 14 червня по 18-те у Запоріжжі. На воротах у нас стояв Ігор Пунда, перша четвірка: Кудінов, Танський, Легчанов, Павленко, друга четвірка: Сендецький, Струк, Кузь, Яцишин. Ось така в нас була представницька команда.

Загалом, на першості Внутрішніх військ змагалося шість команд. Більшість команд були укомплектованими добре усім знайомими футзалістами із команд вищої ліги. В нашій групі була команда укомплектована виконавцями із одеського «Марріона», за них грав також Сергій Таранчук. Кримські ВВ представляв у повному складі севастопольський «ПФС». У першій грі ми із рахунком 2:1 обіграли Одесу, кримчан ми в другому матчі обіграли із рахунком 6:2. Згодом у півфіналі обіграли об’єднану команду із Запоріжжя-Дніпропетровська (за цю команду грали Косенко та Сільченко, Борозенець зламав ногу, а тому не зміг дограти турнір до кінця, у воротах його замінив польовий гравець). Рахунок півфіналу 7:3. У фіналі ми зіграли із командою зі Сходу (Зам’ятін, Хурсов, Фєдорченко, Гурко). Основний час завершився за рахунку 2:2, а у додатковий ми перемогли із рахунком 4:2.

Ось так і завершується моя відпустка. Невдовзі їду до Львова. З нетерпінням чекаю початку нового сезону. А сезон буде цікавим. Лише проведення основного раунду кубка УЄФА у Львові чого вартує. Потрібно ретельно і сумлінно готуватися до турнірів, щоб принести побільше позитивних емоцій уболівальникам нашої команди.
Турнір

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: