"Тайму" до чемпіонства - 3 очки!

08 травня 15:53
Переглядів: 251

Сьогодні «Тайм» у Донецьку зіграв із «Шахтарем». На відміну від трьох попередніх зустрічей цих команд, «гірники» склали гідну конкуренцію супернику. Схоже, криза донецької команди минула. Добре, що в «Тайму» є такий надійний воротар, як Лисенко. У грі в Донецьку він не раз рятував свою команду від голу.

Варто віддати належне «гірникам», у першому таймі вони частіше за львів’ян продукували гольові моменти. Але «таймівці» своїм шансом скористалися, а господарям це зробити не вдалося. На 6-й хвилині після діагоналі Скорого, Павленко з-під ноги Мірошника відкрив рахунок – 0:1.

Найбільша пожежа поблизу воріт Лисенка виникла на 13-й хвилині. Після удару Юнакова м’яч вдарився спершу об одну штангу, потім об іншу, на щастя, «таймівці» змогли вибити кулю на кутовий.

Прекрасну нагоду збільшити перевагу гості мали впродовж 24-26 хвилин гри. Камеко вихід Павленка на побачення з Сухомлиновим зупинив із порушенням правил. «Гірник» отримав за це червону картку. Але скористатися чисельною перевагою львів’янам не вдалося.

А на 34-й хвилині після удару Фумаси м’яч зрикошетив в протилежний від Лисенка кут – 1:1. Більше голів у цій зустрічі не було.