Тенісистка Еліна Світоліна: Була готова грати з першою ракеткою світу

04 січня 19:30
Переглядів: 151
Еліна Світоліна

Харків’янка Еліна Світоліна прокоментувала свою перемогу над Вікторією Дюваль в першому матчі тенісного Кубка Хопмана-2016 Україна – США.

«Я дуже засмутилася, що Серена відмовилася від участі в грі. Сподіваюся, що їй стане краще. Я дуже здивувалася, бо я так готувалася до матчу з Вільямс. Ймовірно, тому, сьогодні я грала не так добре, тому що відмова Серени була великим сюрпризом для мене. Я дізналася, що буду грати з Дюваль тільки за годину до матчу. Це дуже вплинуло на мене. Я була готова грати з першою ракеткою світу, але відбулася заміна, я трохи втратила енергію, настрій. Я цілий місяць думала, що буду грати з кращою тенісисткою світу, і... потім виявляється, що треба грати з іншою тенісисткою.

Моя суперниця грала добре, у неї непогані перспективи. В цілому я задоволена своєю грою. У мене щось не виходило, але це був мій перший матч у цьому сезоні. Я дуже рада, що перебуваю в одній команді з Олександром Долгополовим. Він дуже непередбачуваний гравець, ніколи не знаєш, чого від нього чекати. Це і робить збірну України такою цікавою».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: