Тепловик-Прикарпаття - ФК Вінниця - 1:1. Дуже бойова нічия

24 квітня 21:00
Переглядів: 166
Футбол

Івано-Франківський "Тепловик-Прикарпаття" сьогодні у рамках 2-го туру чемпіонату України серед аматорів приймав ФК "Вінниця". Матч видався бойовим. Вже з перших хвилин стало зрозуміло, що в повних складах команди гру не дограють. Поєдинок завершився внічию - 1:1. Перше очко підопічних Василя Яцурака в турнірі.

Тепловик-Прикарпаття (Івано-Франківськ) - ФК Вінниця - 1:1 (1:0)
Івано-Франківськ, стадіон "Гірка", 15:00
Чемпіонат України серед аматорів. Група 3. 3 тур. 24 квітня
Арбітр: Лапко С.М. (Львів)
Асистенти арбітра: Супрунюк П.А. (Волинська обл), Заяць О.В. (Луцьк)
4-й арбітр: Липко М.М. (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: Чайковський М.Ю. (Тернопіль)
"Тепловик Прикарпаття": В.Генсьор, Ю.Павлів (В.Ступницький, 90+3), В.Витак, В.Пархуць, А.Семочко, Н.Гуменюк, Я.Вацеба, Ю.Грона (Р.Горбатий, 63), І.Легкий, Б.Оринчак (В.Красій, 17), Р.Барчук. Тренер: Василь Яцурак

ФК "Вінниця": І.Карабін, В.Когут, Д.Попов, Д.Євстафієв, О.Костюк (М.Пилипенко, 90+3), В.Турчинський (О.Савчук, 33), А.Заводян (В.Волошинський, 42), К.Нгаха, А.Брижчук, О.Маду (А.Хрищенюк, 69), Я.Браславський (В.Коцюруба, 85). Тренер: Сергій Руденко
Вилучення: Брижчук Антон 48 (Вінниця)
Попередження: В.Пархуць (21), І.Легкий (53), Ю.Грона (57), В.Генсьор (65) – О.Костюк (32)
Голи: Легкий Іван 27 - Волошинський Вадим 60.

Декілька невдалих матчів (поразки від брошнівських "Карпат", волочиського "Агробізнесу" та ФК "Калуш"), змушували підопічних Василя Яцурака з особливим настроєм вийти на сьогоднішню гру. І вже з першої хвилини відчувалось, що  "Тепловик-Прикарпаття" рветься вперед. Очі у футболістів горіли, боролися за кожен м'яч, змушуючи суперника постійно фолити. Нажаль, достроково припинив гру, зазнавши травми, один із лідерів "тепловиків" Богдан Оринчак. Із забинтованою головою більшу частину матчу відіграв Володимир Витак. Та така жорстка гра суперника не могла сьогодні зупинити "Тепловик-Прикарпаття". На 27-ій хвилині Іван Легкий відкриває рахунок, піднімаючи на ноги радісних вболівальників, які заповнили стадіон "Гірка". З офіційною цифрою 1000 глядачів можна звичайно посперечетися, однак, 500-600 точно було.
Другий тайм активніше розпочали гості. Вони створили декілька дуже небезпечних моментів (удар з меж штрафного і небезпечний штрафний). Але вже  з 48-ої хвилини "Тепловик-Прикарпаття" став грати в більшості. Черговий грубий підкат футболіста ФК "Вінниця" завершився прямою червоною карткою для гостей. Та опинившись у меншості, команда Сергія Руденка, якого, до речі, арбітр теж попросив покинути технічну зону із-за недисциплінованої поведінки, заграла краще. І трохи більше, ніж за 10 хвилин Вадим Волошинський влучним ударом по дуже незвичній траєкторії зрівняв рахунок - 1:1. У цьому епізоді не дограли до кінця господарі поля, дозволивши нанести удар по воротах. Та й голкіпер  Владислав Генсьор, схоже, прогавив момент удару.
Після цього ФК "Вінниця" відкотилася до власних воріт, приділивши більшу увагу обороні власних воріт. "Тепловик-Прикарпаття" мав моменти, щоб знову вийти вперед.  Той же Роман Барчук мав дуже хороший момент, але змарнував його. Дуже велика кількість помилок в передачах, неузгодженість дій напевно найбільше завадила підопічним Василя Яцурака вирвати перемогу.
Таким чином, фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок на табло - 1:1. Перше очко франківців у турнірі і два виїзних поєдинки попереду.