"Тепловик-Прикарпаття" провів перше тренування у новому році

20 січня 18:00
Переглядів: 174
Тепловик-Прикарпаття

У п’ятницю, 20 січня, футбольна команда Івано-Франківська, що бере участь в чемпіонаті України серед команд другої ліги сезону 2016/2017 рр., провела своє перше тренування в цьому році.

Гравці розпочали підготовку до другої частини сезону із трикілометрового кросу на міському озері, після  чого на майданчиках зі штучним покриттям коледжу фізвиховання зіграли  міні- турнір.

«Команду залишили Василь Маковійчук, Андрій Топчевський, Павло Якібчук  та Тарас Овчар, що були заявлені на початку сезону. Поповнять лави команди як досвідченні, так і молоді гравці, вихованці місцевого футболу, –   каже головний тренер Володимир Ковалюк.  –  Прізвище новачиків називати наразі не буду, оскільки остаточно визначимось, хто саме поповнить команди після зимової перерви,  саме за результатами зборів. Також до  тренерського складу команди приєднався Ігор Гогіль, на  якого  буде покладена функція тренера-селекіонера».

З 20 по 25 січня команда буде проводити тренування в Івано-Франківську, після чого з 25 січня по 3 лютого проведе перший повноцінний збір в Яремче.

Також у планах  команди є участь у другому турнірі пам’яті Сергія Закарлюки, який  проходитиме в містечку Щасливому, що на Київщині з 12 по 24 лютого. До речі, вже виявили бажання зіграти на  турнірі, матчі якого проходитимуть на новому сучасному полі із штучним покриттям, команди  «Оболонь», «Арсенал» К., «Колос», «Арсенал-Київщина» БЦ, «Олімпік» U-21).

Завершальний збір, що пройде з  27 лютого по 10 березня,  заплановано провести у Вістовій, що на Калущині.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: