Тернопіль День Незалежності відзначить по-спортивному

22 серпня 12:20
Переглядів: 139
спорт тернопіль

З 23 серпня у Тернополі з нагоди Дня Незалежності розпочинається ряд спортивних заходів. Серед них, зокрема, Фестиваль з водних видів спорту, що включатиме Кубок Європи з аквабайку; змагання з каное «Троє в каное»; показові виступи з «кано-поло»; Першість міста з веслування на байдарках, Відкритий Кубок міського голови зі спортивного лову хижої риби спінінгом з човна. Триватимуть ці змагання впродовж двох днів на Тернопільському ставі.

На 24 серпня заплановані відкрита першість міста з швидких шахів та швидких шашок-64, першість міста зі скейтів та роликів; Турнір з флорболу «Кубок Незалежност-2014»; показові виступи вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл; конкурс малюнка на асфальті; дитячі ігротеки. Ці заходи відбуватимуться впродовж дня на Театральному майдані. Спортивно-розважальні дійства заплановані і в мікрорайонах міста: велоестафета «Круті вітражі» (вул. Стуса, 10), «Зарядка з чемпіоном» (бульвар Данила Галицького), «Аеробіка з тренером» (острівець «Чайка»), турнір з настільного футболу «Срібний м’яч», (парк імені Тараса Шевченка).

Ще одним спортивним дійством, яке чекатиме тернополян 24 серпня, буде «День здорової нації». Триватиме захід з 16 до 18 години на Театральному майдані. В програмі - різноманітні розваги та естафети: ведення м’яча, флорбол, біг «змійкою», баскетбол, стрибки на скакалці, боулінг, кидання мішечків в горизонтальну ціль, фрізбі, жонглювання м’ячем, естафета на спритність. За участь у конкурсах дорослі і діти отримають «талони здоров’я», які потім можна буде обміняти на призи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: