"Тернопіль" - "Десна". Анонс матчу

17 травня 14:51
Переглядів: 50
фк тернопіль десна

Про нестабільності команди Василя Івегеш в поточному році вже було сказано достатньо. І передумов до того, щоб кількість цих розмов зменшилася, поки не спостерігається. "Студенти" можуть в меншості обіграти "Нафтовик", а потім розгромно поступитися "Сталі". Втім, тема розгромних поразок для "городян" обширна: за практично три десятка ігор у цьому сезоні їх у них набралося вже шість.

"Десну", яка впродовж чотирьох ігор не могла здобути жодної вікторії, "прорвало" на минулих вихідних. "Мешканці півночі" не залишили жодного шансу "Буковині", оновивши власний рекорд найбільшої перемоги в дивізіоні. Зрозуміло, що "біло-сині" будуть не проти продовжити свою успішну серію. До того ж, з'явився прекрасний шанс вперше з жовтня піднятися на четверту сходинку, яку нині окупував саме "Тернопіль".

Чернігівці є не найприємнішим суперником для "студентів". У п'яти іграх, які відбулися між командами з 2012 року, "городяни" ще жодного разу не святкували перемогу. Правда, у двох заключних іграх також вдається і не програвати "Десні" - матчі завершилися внічию.

В черговий раз не можна обійти тему кадрів відносно тернополян. Сьогодні через дискваліфікацію не зіграє Гаврилюк, також швидше за все не вийде на поле Чорний. З приємного: відбули одноматчевої штрафи Богданов, Дубчак і Кондзелка, і велика ймовірність, що вони сьогодні вийдуть на поле з перших хвилин.

Орієнтовний склад "Тернополя" (зліва - направо): Чорнобай - Клекот, Атласюк, Курило, Дубчак - Кондзьолка - Полянчук, Богданов - Кушецькій, Волошинович - Семенець.

Орієнтовний склад "Десни" (зліва - направо): Сітало - Сухомлинов, Каваців, Єлісєєв, Жук - Кондратюк, Мельник - Скепський, Крамар, Картушов - Деребчинський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: