"Тернопіль-Педуніверситет" не дограв матч через запізнення суперника на дві години

29 жовтня 21:48
Переглядів: 238
фк тернопіль

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» у матчі 5-го туру студентської ліги України на власному полі приймав команду Львівського університету фізичної культури. Арбітр матчу дав свисток про початок гри о 16.48 год., хоча поєдинок за графіком повинен був розпочатися о 15.00 год.

Так сталося через те, як стверджують львів’яни, що  їх автобус по дорозі до Тернополя поламався. Хоча чи так було насправді – ніхто не знає. Господарі чекали гостей майже дві години, хоча за регламентом змагань студентської ліги гостей чекають одну годину. Відповідно дотримуючись букви закону львів’янам мали б зарахувати технічну поразку. Однак інспектор, проконсультувавшись з керівництвом  Всеукраїнської футбольної асоціацієї студентів, прийняв рішення розпочинати матч, хоча одразу було зрозуміло, що світлолвий день не довзолить дограти зустріч до кінця. Так і сталося, команди зіграли неповний перший тайм (38 хвилин), а на другий уже не вийшли.

Отож, на старті першого, і як виявилося, єдиного тайму передачу з лівого краю атаки Тараса Кривого мав замикати Іван Тарабалка, однак замість того, що піти на ближню стійку, подався на дальню і момент було втрачено. Однак вже наступна атака тернополян завершилася голом. Кіпер Іван Мельник вибив далеко м’яча від власних воріт, Артур Дорі поборовся за смусастого та віддав передачу на Тараса Гром’яка, котрий майстерно реалізував вихід віч-на-віч, катнувши м’яча під воротем. Незаводвго той ж Гром’як отримав нагоду збільшити перевагу своєї комнади, однак цього разу не реалізував аналогічний вихід. Натомість у цій жд атаці на підборі був Тарас Кривий, але замість того, щоб завдити удару по воротах, які вже були порожніми, бо кіпер львів’ян не встиг перегрупуватися, Тарас взявся обробляти м’яча, обігрувати оборонця та до того всього піддвав передачу, тим самим гольовий момент звівся нанівець. А ближче до кінця першого тайму після кутового м’яч відскочив до Артура Дорі, однак той як слід не зумів розпорядитися м’ячем.

Рішення по цьому матчу має прийматися Всеукраїнською футбольною асоціацією студентів…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: